1. Anasayfa
 2. Haber
Trendlerdeki Yazı

947 liralık oyun Playstation Plus’ta ücretsiz oluyor!

947 liralık oyun Playstation Plus’ta ücretsiz oluyor!
947 liralık oyun Playstation Plus’ta ücretsiz oluyor!
0

PlayStation Plus, oyuncuların oyunlara, çevrimiçi çok oyunculu modlara ve özel içeriklere erişmesini sağlayan ücretli bir PlayStation abonelik hizmeti olarak geçtiğimiz aylarda ülkemizde de kullanıma sunuldu. Her ay sunduğu ücretsiz oyunlarla öne çıkan platformun Kasım ayındaki oyunları sızdırıldı.

PS Plus’ta Kasım ayında sunulacak ücretsiz oyunlar belli oldu

Kasım ayı içerisinde Playstation Plus’ta sunulacak oyunlar arasında Nioh 2, Lego Harry Potter Collection ve Heavenly Bodies bulunuyor. Ücretsiz oyunlar 1 Kasım’dan itibaren kullanılabilir olacak. Her zamanki gibi, tüm PS Plus aboneleri, kademeleri ne olursa olsun, Kasım ayı içerisinde bu oyunları ücretsiz olarak edinebilecek.

PS Plus Kasım ayı ücretsiz oyun

Oyunların detaylarına geçmeden önce bu bilginin resmi olmadığını hatırlatmakta fayda var. Ancak sızdırılan bu bilgiler genelde doğru çıkıyor. Sengoku döneminin daha sakin dönemlerinde geçen ve ilk oyunun öncesini anlatan Nioh 2, mücadelelerin nasıl başladığına şahit olma fırsatı sunuyor. Nioh 2’nin hem PS5 hem de PS4 sürümleri ücretsiz olacak.

Fizik tabanlı bulmaca oyunu Heavenly Bodies ile Kasım ayı ücretsiz oyun listesi tamamlanıyor. Oyuncuların sıfır yerçekimi ortamını keşfetmelerine, bulmacaları çözmelerine ve uzaydaki güzellikleri toplamasına olanak tanıyan Heavenly Bodies’in PS5 ve PS4 sürümleri ücretsiz oluyor.

Kasım 2022 için ücretsiz PlayStation Plus oyunları

 • Nioh 2 (PS5/PS4)
 • Heavenly Bodies (PS5/PS4)
 • Lego Harry Potter Collection (PS4)

Playstation’un Plus abonelerine özel sunduğu ücretsiz oyunlar bu şekild sıralanıyor. Peki siz PS Plus ücretsiz oyunları hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?
Hep beraber teknoloji haber‘da tartışalım.

https://shiftdelete.net/947-liralik-oyun-playstation-plusta-ucretsiz-oluyor

Reaksiyon Göster
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir