1. Anasayfa
 2. Güncelleme
Trendlerdeki Yazı

İndirmeyen kalmasın: AMD, son güncellemeyle performansı uçurdu!

İndirmeyen kalmasın: AMD, son güncellemeyle performansı uçurdu!
İndirmeyen kalmasın: AMD, son güncellemeyle performansı uçurdu!
0

AMD, Radeon ekran kartları için heyecan verici bir gelişmeyi bizlerle paylaştı. AMD Software: Adrenalin Edition 23.8.2 sürümü nihayet çıktı. Bu yeni yazılım, Bethesda’nın uzun zamandır beklenen oyunu Starfield için ilk gün desteği sunarak Radeon kullanıcılarına da büyük bir performans artışı vadediyor. Dolayısıyla oyun dünyasında büyük bir heyecan yaratmayı başardı.

AMD Software: Adrenalin Edition 23.8.2 neler getiriyor?

AMD Software: Adrenalin Edition 23.8.2 güncellemesi, oyunculara Radeon ekran kartlarının potansiyelini en üst düzeye çıkarma fırsatı sunuyor. Starfield gibi beklenen büyük bir oyunun ilk gün desteği de aslında bu yazılımın ne kadar önemli olduğunu gösteriyor. Zira oyunculara daha hızlı ve akıcı bir oyun deneyimi sunacak.

amd software adrenalin edition 23 8 2 2

Ayrıca AMD, bu güncellemeyle birlikte oyunculara özel bir teklif sunuyor. 30 Eylül 2023 tarihine kadar belirli Radeon RX 7000 ve Radeon RX 6000 serisi grafik kartlarına veya belirli Ryzen 7000 serisi işlemcilere sahip olan veya bu bileşenlerden oluşan oyun sistemleri satın alan oyunculara Starfield’ı hediye edecek. Bu da oyuncuların oyun dünyasının sınırlarını daha fazla zorlayabilecekleri anlamına geliyor.

Eğer siz de bu heyecan verici gelişmeyi kaçırmak istemiyorsanız, AMD Software: Adrenalin Edition’ın en son sürümünü buraya tıklayarak resmi web sitesinden indirebilirsiniz. Ayrıca, uygun ürünler ve daha fazla bilgi için burayı tıklayabilirsiniz.

AMD’nin bu yeni yazılım sürümü ve Starfield için sunduğu fırsatlar, oyuncuların ve teknoloji meraklılarının gözlerini AMD’nin ürünlerine çevirmesine neden oluyor. Radeon ekran kartlarının gücünü daha fazla hissetmek ve Starfield gibi büyük oyunların tadını çıkarmak için de mükemmel bir zaman gibi görünüyor. Bu güncellemelerle birlikte AMD, oyuncuların beklentilerini karşılamak için yine büyük bir adım atmış gibi duruyor.

AmdAMD AdrenalinAMD Radeonamd ryzenoyun

Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?
Hep beraber teknoloji haber‘da tartışalım.

https://shiftdelete.net/amd-software-adrenalin-edition-23-8-2

Reaksiyon Göster
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir