1. Anasayfa
 2. Haber
Trendlerdeki Yazı

Star Wars hayranlarına kötü haber! Andor 2. sezon beklenenden geç çıkacak…

Star Wars hayranlarına kötü haber! Andor 2. sezon beklenenden geç çıkacak…
Star Wars hayranlarına kötü haber! Andor 2. sezon beklenenden geç çıkacak…
0

Amerika Yazarlar Birliği (WGA) ve SAG-AFTRA grevleri tabii ki Disney’i de vurdu ve şirket, Star Wars hayranları için kötü haberi verdi. Başlangıçta 2024 yılında vizyona girmesi planlanan Andor 2. sezonu, planlanan tarihte çıkış yapmayacak. İşte detaylar.

Andor 2. sezon, bir tarih verilmeden ertelendi

Hayal kırıklığı yaratan haber, kısa süre önce yayınlanan ve Rogue One spin-off’unun merakla beklenen ikinci sezonundan hiç söz etmeyen 2024 Disney programında açıklandı. İlk olarak 2024’te gösterime girmesi planlanan yapımdaki aksama, hem Amerika Yazarlar Birliği (WGA) grevi hem de Screen Actors Guild-American Federation of Television and Radio Artists (SAG-AFTRA) oyuncu grevinin neden olduğu aksaklıklara bağlandı.

andor 2 sezon cikmayacak 2024

Bu öngörülemeyen zorluklar dizinin yayın zamanına yetişmesini engelledi. Ancak Andor hayranları, harcanan ek zamanın, ilk sezonun belirlediği yüksek standartları koruyarak daha sağlam ve ilgi çekici bir ikinci sezona katkıda bulunabileceğini düşünüyorlar.

Andor 2. sezonunun yokluğuna rağmen, Disney’in 2024 yayın programı Star Wars hayranları için birkaç teselliye sahip. Çıkışı yaklaşan yapımlar arasında, High Republic döneminde geçen ve Sith merkezli bir anlatıma sahip olan “The Acolyte” dizisi de yer alıyor.

Ayrıca Amblin-esque olarak tanımlanan ve ünlü aktör Jude Law’un yer aldığı “Skeleton Crew” adlı projesi de 2024’te yayınlanacak. Animasyon cephesinde ise “The Bad Batch” 3. sezon ve “Tales of the Jedi” 2. sezonun yayınlanması planlanıyor.

Andor ilk sezonunu izlemiş miydiniz? İzlediyseniz beğenmiş miydiniz? 2. sezon kararı sizi üzdü mü? Düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

andorstar wars

Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?
Hep beraber teknoloji haber‘da tartışalım.

https://shiftdelete.net/andor-2-sezon-gec-cikacak

Reaksiyon Göster
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir