Apple, WWDC 2022 başvuru tarihini açıkladı!
 1. Anasayfa
 2. Haber

Apple, WWDC 2022 başvuru tarihini açıkladı!

0

Teknoloji devi Apple, 6 Haziran tarihinde gerçekleşecek Dünya Geliştiriciler Konferansı (WWDC) için hazırlanıyor. Firmanın, bu etkinlikte başta işletim sistemlerinin yeni sürümleri dahil iki adet de MacBook tanıtması bekleniyor. Apple, yüz yüze WWDC katılımı için başvuru tarihini duyurdu.

Firma, 9 Mayıs tarihinde almaya başlayacağı başvurulardan yalnızca sayılı kişiyi kabul edilecek. Konferansı, birçok kişi de çevrim içi olarak etkinliği takip edecek. Peki, Dünya Geliştiriciler Konferans başvuruları kaç gün sürecek? Haberin detaylarına hep birlikte göz atalım.

Apple, konferansta COVID-19 önlemlerini sürdürecek!

Teknoloji firması, Dünya Geliştiriciler Konferansı’nı Apple Park’ta gerçekleştirecek. Apple WWDC için yapılacak başvuru tarihi, 9 Mayıs saat 9.00’da başlayacak ve 11 Mayıs tarihinde saat 9.00’da sonra erecek. Kabul edilen başvurulardaki kişiler ise 12 Mayıs tarihinde saat 18.00’e kadar bilgilendirilecek.

Kabul edilen katılımcılar, bu etkinliğe ücretsiz olarak giriş yapabilecek. Etkinlikte, ilk olarak bir açılış konuşması ve Geliştirici Merkezi’nin turu izletilecek. Firma, katılımcılardan en az üç gün önce yapılmış ve negatif sonuçlanmış bir PCR testi talep edecek. Aynı zamanda maske kullanımını da isteğe bağlı tutacak.

Apple WWDC için başvuru yapmaya hak kazanmak için Amerika Birleşik Devletleri’nde 13 yaş üstü veya ilgili yargı alanındaki diğer ülke vatandaşları için eşdeğer minimum yaşta olunması gerekiyor. Aynı zamanda ek olarak en az son 6 ay içerisinde lise ya da dengi herhangi bir okuldan da mezun olmak ve yükseköğretim kuruna başvurmuş ya da kabul edilmiş olmak gerekiyor.

Siz okuyucularımız bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Apple 2022 Dünya Geliştiriciler Konferansı’nı takip edecek misiniz ve beklentileriniz neler? Düşüncelerinizi Yorumlar kısmında ya da SDN Forum‘da belirtebilirsiniz.

https://shiftdelete.net/apple-2022-wwdc-basvuru

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir