Apple CEO’sundan duygulandıran Steve Jobs paylaşımı
 1. Anasayfa
 2. Haber

Apple CEO’sundan duygulandıran Steve Jobs paylaşımı

0

Apple CEO’su Tim Cook, şirketin kurucu ortağı ve teknoloji dünyasının efsane ismi Steve Jobs’ın 11. ölüm yıl dönümünü unutmadı. Twitter’dan yaptığı paylaşımda, Steve Jobs’ın dünyayı değiştiren bir girişimde bulunduğunu ve her zaman hatırlayacağını ifade etti.

Tim Cook, Steve Jobs’ın ölüm yıl dönümünde ne dedi?

Dünyanın en değerli şirketlerinin başında gelen Apple, tüm dünyayı da derinden etkilemeyi başardı. iPhone’dan MacBook’a kadar çok çeşitli yelpazede ürüne sahip olan şirket, yaklaşık 11 yıldır Tim Cook tarafından yönetiliyor.

Steve Jobs’ın hastalığı sonrasında Apple CEO’luğu görevini alan Tim Cook, her ölüm yıl dönümünde eski iş ortağını anmayı ihmal etmiyor. 5 Ekim 2011 tarihinde hayatını kaybeden Steve Jobs ise dünyanın dört bir yanında hatırlanmaya devam ediyor. Tim Cook, bu yılki paylaşımında, Jobs’ın değişime öncülük ettiğini vurguladı.

Apple’dan iPhone bataryalarını korumak için yeni önlem!

Apple’dan iPhone bataryalarını korumak için yeni önlem!

Apple, iOS 16’da iPhone modellerinde ‘şarj etme beklemede’ uyarısını ekleyerek telefonların bataryasını korumayı hedefliyor.

Apple CEO’sundan gelen açıklamada, “Steve hepimize harika bir fikrin dünyayı gerçekten değiştirebileceğini tekrar tekrar gösterdi. Onu bugün ve her zaman anıyorum” ifadelerine yer verildi. Kısa sürede büyük beğeni toplayan bu paylaşım, Apple için Steve Jobs’sız geçen 11 yıl anlamına geliyor.

2003 yılında Jobs’a pankreas nöroendokrin tümörü (pankreas kanseri) teşhisi kondu. 5 Ekim 2011’de 56 yaşında ise kansere bağlı olarak solunum yetmezliğinden dolayı hayatını kaybetti. Geçtiğimiz günlerde ise ABD Başkanı Joe Biden tarafından Başkanlık Özgürlük Madalyası ile ödüllendirildi.

Apple CEO'su Tim Cook ve Steve Jobs

En büyük teknoloji şirketi olan Apple, aynı zamanda yatırım dünyasının gözdesi konumunda. 16 milyardan daha fazla hisseye sahip olan teknoloji devi Eylül ayı itibarıyla yaklaşık 2,5 trilyon dolar değerinde bir şirket.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?
Hep beraber teknoloji haber‘da tartışalım.

https://shiftdelete.net/apple-ceosundan-duygulandiran-steve-jobs-paylasimi

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir