Apple, ‘yanlışlıkla’ iPhone 14 tasarımını ortaya çıkarmış olabilir
 1. Anasayfa
 2. Akıllı Telefon

Apple, ‘yanlışlıkla’ iPhone 14 tasarımını ortaya çıkarmış olabilir

0

Bir süredir sızıntılar ile gündeme gelen iPhone 14 ailesinin tasarımı ortaya çıktı. Apple Pay reklamı olduğu iddia edilen bir videoda, iPhone 14 modelinin animasyonu yer alıyor.

iPhone 14 tasarımı sızdırıldı! Apple çentikten vazgeçiyor

Sızdırılan bilgiler arasında bu yıl iPhone 14, 14 Max, 14 Pro ve 14 Pro Max modellerinin piyasaya sürüleceği yer alıyor. Apple iPhone Mini serisini 2022 itibarı ile rafa kaldıracak.

Sızdırılan bir diğer bilgi ise iPhone 14 Pro ve Pro Max modellerinde tasarım farklılığı olacağı. İddiaya göre Apple, iPhone 14 ve 14 Max modellerinde çentikli ekran kullanmaya devam edecek. iPhone 14 Pro ve Pro Max modellerinde ise delikli ekran ile karşımıza çıkacak.

Apple iPhone 14 tasarımı sızdırıldı

Yayınlanan videonun Apple’ın reklamı olduğu henüz doğrulanmadı. Ancak sızıntının Apple analistlerinin daha önce paylaştığı tasarım sızıntılarıyla örtüştüğünü belirtmekte fayda var.

Çip krizi nedeniyle Apple’ın iPhone 14 ailesinde fiyat artışına gideceği tahmin ediliyor. iPhone 14 ailesinin 799 dolardan başlayan fiyatlarla piyasaya sürüleceği belirtiliyor. Tahminlere göre iPhone 14 Max fiyatı 899 dolar, 14 Pro fiyatı 1.099 dolar ve 14 Pro Max’in fiyatıysa 1.199 dolar olacak.

SDNShiftdelete.net

Siz Apple 14 tasarımı ve fiyatı hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmında ve SDN Forum’da paylaşabilirsiniz.

https://shiftdelete.net/apple-iphone-14-tasarimini-ortaya-cikarmis-olabilir

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir