1. Anasayfa
 2. Haber
Trendlerdeki Yazı

Prizler, iPhone 15’leri özlüyor! Apple, uzun pil ömrüne dikkat çekti

Prizler, iPhone 15’leri özlüyor! Apple, uzun pil ömrüne dikkat çekti
Prizler, iPhone 15’leri özlüyor! Apple, uzun pil ömrüne dikkat çekti
0

Teknoloji devi Apple, kısa bir süre önce piyasaya sürdüğü iPhone 15 Plus için yürüttüğü pazarlama faaliyetlerini hız kesmeksizin devam ettiriyor. Şirket, bu çalışmalar kapsamında yayımlamış olduğu son reklam filminde serinin uzun pil ömrüne atıfta bulunuyor. İşte detaylar

Apple, iPhone 15 serisinin pil ömrü konusunda oldukça iddialı!

Şirketin yayımlamış olduğu reklam filminde, iPhone 15 serisinin “uzuuuuuuun pil ömrüne” dikkat çekiliyor. Apple resmî YouTube kanalında yayımlanan reklamda; mimiklerini görebildiğimiz sevimli bir priz, üzgün bir şekilde rapçi Doe Boy’a ait “Way Too Long” şarkısını söyleyerek esprili bir vurgu yapıyor. Prizin, cihazın uzun bir pil ömrüne sahip olmasından dolayı özlem duyduğunu gösteren bu yaratıcı yaklaşım, son derece dikkat çekici bulundu.

SDNShiftdelete.net

Apple’ın açıklamış olduğu teknik özellik tablosuna göre; iPhone 15 Plus çevrimdışı video oynatmada 26 saate kadar, ses oynatmada ise 100 saate kadar aktif bir şekilde hizmet verebiliyor. Cihaz, bu yönüyle şimdiye kadar şirket tarafından sunulan en uzun pil ömrüne sahip iPhone olma özelliğini taşıyor.

Apple; YouTube üzerinden yayımlanan reklam filminin açıklamalar kısmında, cihazın diğer teknik özelliklerine de dikkat çekiliyor. Devasa ekranı, 48 megapiksellik ana kamerası, 2x’lik telefoto lensi, yeni nesil portre modu, IP68 su geçirmezlik derecesi, USB-C bağlantısı ve alüminyum tasarımıyla sunulan cihaz sektörü kızıştıran önemli detayları kullanıcı deneyimine sunuyor.

Peki, sizler bu konuyla ilgili olarak neler düşünüyorsunuz? Apple’ın yayımlamış olduğu reklam filmini nasıl buldunuz? Görüşlerinizi bizlerle yorumlar kısmından paylaşabilirsiniz.

AppleiPhone

Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?
Hep beraber teknoloji haber‘da tartışalım.

https://shiftdelete.net/apple-iphone-15-reklam

Reaksiyon Göster
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir