1. Anasayfa
 2. Haber
Trendlerdeki Yazı

Apple’dan uygun fiyatlı karma gerçeklik başlığı!

Apple’dan uygun fiyatlı karma gerçeklik başlığı!
Apple’dan uygun fiyatlı karma gerçeklik başlığı!
0

Teknoloji devi Apple, ürettiği ürünlerle alanında en iyisi olmak için sıkı çalışıyor. Oluşturduğu teknoloji sistemiyle birçok kişinin gözünde ilk sırada olan şirket, bu başarısını karma gerçeklik başlıklarında sürdürebilmeyi hedefliyor.

Apple, 2025’te uygun fiyatlı Apple karma gerçeklik başlıklarını tanıtacak

Apple’ın karma gerçeklik başlığı, sızıntı bilgilerle gündem olmaya devam ediyor. Bu alanda rakiplerine nazaran geç kalmış olmasını “rakipsiz ürün sunmak için” olarak değerlendiriyor. Hal böyle olunca ürünün fiyatı 3000 dolar seviyelerinde olacağı konuşuluyor.

Hal böyle olunca Apple karma gerçeklik başlığının fiyatı çok konuşuldu. Apple, gelen tepkileri dikkate almış olacak ki bu konuda bazı girişimlerde bulunacak. 2023 yılında sunulması beklenen ürünün uygun fiyatlı versiyonu da gelecek.

Apple karma gerçeklik

Elde ettiği sızıntı bilgilerle adından söz ettiren analist Ming-Chi Kuo, Apple’ın 2025’te daha uygun fiyatlı bir versiyonunu piyasaya sunacağını belirtti. Öte yandan kaynak, uygun fiyatlı söylemiyle ne kadarlık bir ücretten bahsedildiğini belirtmedi.

Apple karma gerçeklik

Daha önce elde edilen bilgilere göre Apple, AR/VR başlık ekranı için LG ile çalışacak. LG, bu başlıklara özel teknoloji yükseltmeleri sunacak. Öyle ki başlıklarda AP Systems tarafından geliştirilen yeni görüntüleme teknolojisi kullanılacak. Analist, Apple’ın 2026 yılına kadar 10 milyon karma gerçeklik başlığı satmasını bekliyor.

https://shiftdelete.net/appledan-uygun-fiyatli-karma-gerceklik-basligi

Reaksiyon Göster
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir