1. Anasayfa
 2. Bülten
Trendlerdeki Yazı

ASUS ROG, Ryuo III 360 ARGB ve Ryuo III 240 ARGB AIO Soğutucularını Duyurdu

ASUS ROG, Ryuo III 360 ARGB ve Ryuo III 240 ARGB AIO Soğutucularını Duyurdu
ASUS ROG, Ryuo III 360 ARGB ve Ryuo III 240 ARGB AIO Soğutucularını Duyurdu
0

ASUS Republic of Gamers (ROG), ROG Ryuo III AIO serisinin yeni üyelerini duyurdu. ROG Ryuo III 360 ARGB ve ROG Ryuo III 240 ARGB modelleri hem siyah hem beyaz renk seçenekleriyle kullanıcılarla buluşuyor.

8. nesil Asetek pompayla donatılmış ilk ROG AIO soğutucular olan ROG Ryuo III 360 ARGB ve ROG Ryuo III 240 ARGB olağanüstü soğutma potansiyelleriyle Intel ve AMD’nin en yeni üst seviye işlemcilerinin ideal ortağı olmaya hazır. 3 fazlı motora sahip olan 8. nesil Asetek pompalar önceki nesillere göre daha fazla akış sağlarken daha sessiz çalışmayı başarıyor. Kare biçimli soğuk plaka önceki nesle göre daha geniş olması sayesinde bu yılın yüksek sıcaklıklara ulaşabilen işlemcileriyle başa çıkabiliyor.

ASUS Ryuo III 240 ARGB sıvı soğutucu

Seçkin ROG dizüstü bilgisayar, çevre birimi ve anakart modellerinde yer alan AniMe Matrix ekran şimdi ROG Ryuo III 360 ARGB ve ROG Ryuo III 240 ARGB ile sistemin kalbinde yer buluyor. Pompa yuvasının üstünde bir dizi mini LED’den oluşan bu ekranda ROG’ye özgü içerikler, temel sistem verileri ve unutulmaz stillerdeki özel animasyonlar görüntülenebiliyor.

ASUS ROG Ryuo III 360 ARGB WE

Yuvanın üst kenarı boyunca uzanan elmas kesim çerçeve ise ekranın daha da dikkat çekmesini sağlıyor. Cihazın estetiğini her koşulda yansıtmak isteyen ASUS, ekranın üzerine bir de vakum kaplama bir mercek yerleştirdi. Bu özel cam, bilgisayar kapalıyken veya hiçbir aydınlatma efekti kullanılmazken kullanıcıların mini LED diziliminin arkasındaki donanımı görmesini engelliyor.

Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?
Hep beraber teknoloji haber‘da tartışalım.

Reaksiyon Göster
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir