Avatar: The Way of Water filminin görselleri sızdırıldı!
 1. Anasayfa
 2. Haber

Avatar: The Way of Water filminin görselleri sızdırıldı!

0

James Cameron’ın yönetmenlik koltuğunda oturduğu Avatar, 2009 yılında 3 milyar dolara yakın bir gişe hasılatıyla tüm zamanların rekorunu ele geçirdi. Şimdi ise aradan geçen 13 yılın ardından serinin devam filmi Avatar: The Way of Water ile bir kez daha karşımıza çıkıyor. 5 Mayıs’ta yayınlanması beklenen fragman öncesindeyse 4 görsel sızdırıldı.

Avatar: The Way of Water 16 Aralık’ta sinemalarda!

Orijinal yapım, Pandora isimli bir gezegende yaşayan mavi renkli uzaylı ırkını konu ediniyordu. Na’vi halkı olarak bilinen bu canlıların yaşam alanları ise dünyalıların madencilik operasyonları tarafından tehdit ediliyordu. Fakat bu yapım konusundan çok çağının ötesindeki görsel efektleriyle gündeme gelerek ödülleri tek tek topladı.

İlginç bir şekilde gişede kırdığı bu büyük rekorun ardından pek çok sinemasever devam filminin bir kaç yıl içerisinde geleceğini tahmin ediyordu. Ancak Cameron’un 16 Aralık 2022’de vizyona girecek bu filmin çekimlerine başlayarak tamamlaması tam 13 yıl sürdü.

Avatar: The Way of Water, Sam Worthington, Zoe Saldana, Stephen Lang, Giovanni Ribisi, Joel David Moore, Dileep Rao, CCH Pounder ve Matt Gerald gibi orijinal yapımda gördüğümüz oyuncuları tekrar bir araya toplayacak. Ayrıca kadroya Kate Winslet, Cliff Curtis, Edie Falco, Brendan Cowell, Michelle Yeoh, Jemaine Clement, Oona Chaplin, Vin Diesel ve CJ Jones gibi yeni isimler de katıldı.

Önceki yapımın aksine bu sefer Na’Vi’leri Pandora’nın kıyı şeridinde görüyoruz. Üstelik Atlantis’i aratmayacak kadar çok su altı çekimi mevcut. Ayrıca yine geçtiğimiz filmde yer alan tanıdık simaları ve ejderha benzeri canlılara bindikleri sahneler de yer alıyor.

Buna ek olarak her ne kadar James Cameron 2. film için 13 yıl beklemiş olsa da serinin 3. filminin gelmesi o kadar uzun sürmeyecek. Zira çekimlerine halihazırda başlandığını ve 2024 yılında vizyona gireceğini belirtelim.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi SDN Forum‘da veya yorumlarda bizlerle paylaşmayı unutmayın!

https://shiftdelete.net/avatar-the-way-of-water-gorselleri

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir