Cep telefonunuzu birkaç yüz lira daha ucuz alın!
 1. Anasayfa
 2. Advertorial

Cep telefonunuzu birkaç yüz lira daha ucuz alın!

0

Fiyat karşılaştırma motoru Badem’in üç ay önce başlattığı hizmeti hızla büyüyor. Özellikle cep telefonu kategorisine odaklanan Badem, kullanıcılara online cep telefonu satıcılarının fiyatlarını tek bir arama ile karşılaştırma imkanı sunuyor.

Badem ile cep telefonu alışverişi artık daha akıllı

Google Play Store’da kısa sürede 10 bin üzeri kullanıcıya ulaşan Badem uygulaması, kullanıcı dostu ara yüzü ile dikkat çekiyor. Özellikle cep telefonu alışverişi yapmak isteyen kullanıcılar için vazgeçilmez bir araç haline gelen Badem, en son fiyatları detaylı bir şekilde sunarak tasarruf etmeyi kolaylaştırıyor.

badem

Örneğin, Xiaomi Redmi Note 12 Pro modelini Badem’de aradığınızda, 20’den fazla online satıcının fiyatlarını değişik renk ve hafıza seçeneklerinde bir arada görüntüleyebilirsiniz. Aynı şekilde, Samsung A14 modelinde ise 25 üzeri online satıcının fiyatlarını kolaylıkla karşılaştırabilirsiniz.

Badem, kullanıcı tecrübesine titizlikle odaklanarak, özellikle cep telefonu kategorisinde kapsamlı bir şekilde online satıcıları bir araya getiriyor. Bu sayede uygun fiyatı bulmak için Google’da uzun aramalar yapmanıza gerek kalmıyor. Badem uygulamasını hemen Google Play Store’dan indirerek, akıllı alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?
Hep beraber teknoloji haber‘da tartışalım.

https://shiftdelete.net/badem-cep-telefonunu-fiyat-kiyaslama

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir