Bradley Cooper yeni Netflix filmi için tanınmaz hâle geldi!
 1. Anasayfa
 2. Haber

Bradley Cooper yeni Netflix filmi için tanınmaz hâle geldi!

0

Netflix, ABD’li orkestra şefi, besteci, yazar ve piyanist olan Leonard Bernstein‘in hayatını anlatan biyografi filmini yakında çıkarmaya hazırlanıyor. Maestro isimli yeni film için çalışmalar devam ederken, Netflix, yapımın ilk görsellerini paylaştı. Paylaşılan görsellerde neredeyse tanınmaz hâle gelen Bradley Cooper büyük dikkat çekiyor.

Bradley Cooper yeni filmde hem oynuyor hem yönetiyor!

Ünlü müzisyenin hayatının anlatılacağı filmde Bradley Cooper, Leonard Bernstein’i canlandırırken, eşi Felicia Montealegre rolünde Carrie Mulligan’ı göreceğiz. Müzisyenin hayatının en az 30 yıllık bir bölümünü konu alan filmde Bradley Cooper özellikle Bernstein’in yaşlılığını canlandırdığı sahneler için büyük bir değişim yaşadığını görüyoruz.

Paylaşılan görsellerden de anlaşılacağı üzere Bradley Cooper’a oldukça başarılı bir protez makyaj uygulandı. Oldukça inandırıcı görünen bu yaşlandırma makyajı için şimdiden Akademi Ödülleri‘nde adaylık konuşulmaya başlanmış durumda.

Filmde başrolü üstelenen Bradley Cooper aynı zamanda yönetmenlik koltuğunda da oturuyor. Cooper ayrıca yeni Netflix filmi için senaryoyu da John Singer ile birlikte hazırladı. John Singer, Oscar ödüllü Spotlight filminde de senaryo yazarlarından biriydi. Maestro filmi de Bradley Cooper’ın Lady Gaga ile birlikte oynadığı “A Star is Born” filminden sonraki ikinci yönetmenlik tecrübesi olacak.

Maestro filmini ilk etapta Steven Spielberg‘in yönetmesi bekleniyordu. Spielberg, Bradley Cooper’dan sadece başrolü üstlenmesini istemişti. Ancak ünlü yönetmen “A Star is Born” filmini izledikten sonra Cooper’ın aynı zamanda Maestro filmini yönetmesi gerektiğine ikna oldu.

Yeni Netflix filmi Maestro Bradley Cooper

Bu gelişmelerin ardından Steven Spielberg, Martin Scorsese ile birlikte yeni filmin sadece yapımcılığını üstlenecek. 2023 yılında ilk olarak sinemalara gelecek olan film kısa süre sonra ise Netflix platformunda kendisini gösterecek. Netflix’in filmin alabileceği olası ödüller için böyle bir yol izlediği belirtiliyor.

Peki siz Bradley Cooper ve yeni Netflix filmi hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

https://shiftdelete.net/bradley-cooper-yeni-netflix-filmi-icin-taninmaz-hale-geldi

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir