1. Anasayfa
 2. Haber
Trendlerdeki Yazı

Call of Duty’nin yeni oyunu resmen duyuruldu!

Call of Duty’nin yeni oyunu resmen duyuruldu!
Call of Duty’nin yeni oyunu resmen duyuruldu!
0

Modern Warfare 2 ile birlikte eski popülerliğini katlayarak kazanan Activision, daha arcade diyebileceğimiz yapıda olan bu oyunun ardından bir de strateji severleri kazanmaya çalışıyor. Öyle ki, bugün yapılan duyuruda Call of Duty The Board Game resmen ortaya çıktı. Haberin detaylarına hep birlikte göz atalım.

Call of Duty temalı masa oyunu geliyor!

Bugün paylaşılan fragmana göre Call of Duty The Board Game, Activision- Arcane Wonders işbirliği sonucunda gelecek. 2024 yılında piyasaya sürülmesi beklenen yapım, Call of Duty karakterleriyle ve temalarında geçen bir masa oyunu olacak. Strateji severlerin heyecanla bekleyeceği oyun için önümüzdeki yazın sonunda Kickstarter başlatılacak.

call of duty the board game

Kickstarter, genellikle bağımsız yapımcılar için kullanılır. Yapımcılar, ortaya koydukları ürünün devamını yapabilmek için oyunculardan bağış toplar ve bu sayede gereken sermayeyi karşılar. Call of Duty masa oyununun Activision desteğiyle yapıldığını düşünürsek, bu durum biraz ilginç. Ancak çoğu masa oyununda Kickstarter desteği olduğunu da belirtelim.

Arcane Wonders YouTube kanalında yayınlanan videonun açıklamasında şu ifadeler kullanıldı:

Nihai Call of Duty masa oyunu deneyimine hazır olun! Popüler video oyunu serisine dayanan heyecan verici yeni bir strateji oyunu olan Call of Duty: The Board Game’in yakında piyasaya sürüleceğini duyurmaktan heyecan duyuyoruz. Yoğun muharebe, taktiksel planlama ve seriden ikonik asker ve silahların minyatürlerini içeren çarpıcı çizimlerle bu oyun, kesinlikle tüm Call of Duty hayranlarını tatmin edecek.”

Peki siz bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi Yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Activision Call of Dutycall of dutyoyun

Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?
Hep beraber teknoloji haber‘da tartışalım.

https://shiftdelete.net/call-of-duty-masa-oyunu-resmen-duyuruldu

Reaksiyon Göster
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir