1. Anasayfa
 2. Haber
Trendlerdeki Yazı

Cambly indirim kodu nasıl ve nereden alınır?

Cambly indirim kodu nasıl ve nereden alınır?
Cambly indirim kodu nasıl ve nereden alınır?
0

Cambly, İngilizce dersleri almanızı sağlayan online bir platformdur. Uygulamanın temel amacı, kullanıcılarına gerçek zamanlı İngilizce pratiği imkanı sunarak konuşma becerilerini geliştirmektir. Cambly abonelik fiyatı ise bazı kullanıcılar için pahalı olabilir. Bu yüzden Cambly indirim kodu ile abonelikleri daha ucuza getirebilirsiniz.

Cambly indirim kodu bulma

Cambly, ana dili İngilizce olan eğitmenler aracılığıyla konuşma pratiği yapmak imkanı sunar. Bu sayede öğrenciler, evden çalışanlar veya İngilizcesini geliştirmek isteyenler, eğitmenleriyle konuşarak telaffuzlarını geliştirebilir.

https://shiftdelete.net/wp-content/uploads/2022/01/En-iyi-Ingilizce-ogrenme-programlari-2.jpeg

Bu kapsamda platformda farklı ihtiyaçlara yönelik paketler sunulur. Aylık paketlerden yıllık aboneliklere kadar zamanınıza uygun şekilde ders planı oluşturabilirsiniz. Ancak bunun maliyeti, bütçenizi aşabilir. Çeşitli kaynaklardan elde edebileceğiniz bazı Cambly indirim kodlarınızı aşağıda listeledik.

Referans kodları

Mevcut Cambly kullanıcıları, kendi referans kodlarını paylaşarak yeni kullanıcılara indirim sağlayabilir. Ayrıca referans koduyla abonelik satın alan kişi başına 60 dakikalık ders de kazanabilirsiniz. Bu kodları, web sitesi veya mobil uygulama üzerinden alabilirsiniz.

Sosyal medya kampanyaları

Cambly’nin resmi sosyal medya hesaplarını takip ederek, özel indirim kodları ve promosyonlarla ilgili duyuruları takip etmenizi öneriyoruz. Ayrıca uygulama, her ay belirli sosyal medya fenomenleriyle anlaşarak indirimler sunuyor. Bu fenomenler aracılığıyla aylık paketlerde indirim yakalayabilirsiniz.

forumlar”>Kuponkodu siteleri ve forumlar

Cambly,çeşitli site ve forumlarile anlaşarak kullanıcılara indirim kodları sunmakta. Kupon web sitelerini düzenli olarak kontrol ederek, platformda kullanabileceğiniz geçerli kodları bulabilirsiniz. Ancak bu kdoların kısa süreli veya sınırlı sayıda olabileceğini unutmamak gerekiyor.

https://shiftdelete.net/wp-content/uploads/2022/01/En-iyi-Ingilizce-ogrenme-programlari-8.jpg

Öte yandan Cambly, yeni kullanıcılara 15 dakikalık deneme hakkı sunuyor. Web sitesi veya mobil uygulaması üzerinden ücretsiz üye olarak, ilk dersinizi bedava alabilirsiniz.

Peki siz bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?
Hep beraber teknoloji haber‘da tartışalım.

https://shiftdelete.net/cambly-indirim-kodu-alma

Reaksiyon Göster
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir