Cep telefon numaramı nasıl öğrenebilirim
 1. Anasayfa
 2. Haber

Cep telefon numaramı nasıl öğrenebilirim

0

Cep telefon numaramızı yeni biriyle tanıştığımızda panikten veya telefon numaramız yeni olduğundan dolayı unutabiliyoruz. Peki ya bu anlarda numaramızı hızlı bir şekilde öğrenmemizin yolu var mı? Kısa bir numara tuşlama ile birlikte numaramızı öğrenebilir miyiz?

Cep telefon numarasını hatırlayamamak hayatımızda birçok defa karşımıza çıkan sorunlar biri. Peki ya yeni telefon aldığımızda sürekli karşımıza çıkan bu sorunu nasıl çözebiliriz? 2022 yılında telefon numaranızı en hızlı şekilde nasıl öğrenebiliriz? İşte cep telefon numaranızı öğrenmenin en hızlı yolu…

Cep telefonu numaranızı en hızlı öğrenmenin yolu!

Cep telefonları hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline geldi. Değişen ve güncellenen kampanyalarla birlikte cep telefonu tarifesi için farklı telekominikasyon şirketine geçenlerin çoğu telefon numarası taşımaktan ziyade yeni bir telefon numarası tercih ediyor. Peki ya numaranızı öğrenmenin en hızlı yolu nedir? Numaranızı nereden öğrenebilirsiniz?

Telefon numaranızı öğrenmenin en hızlı öğrenmenin yolu için telefonunuzdan kısa bir tuşlama yapmanız gerekiyor. Numarasını öğrenmek istediğiniz hattın takılı olduğu cep telefonunun arama kısmına “*101#” yazıp arama tuşuna basmanız gerekiyor. Karşınıza çıkan ekranda kullanmış olduğunuz telefona takılı olan hattın numarası çıkacak. Bu kısa yol ile birlikte hızlı bir şekilde eöğrenemiş

Bu kısa yolu öğrenmeden önce numaranızı siz hangi yöntem ile öğreniyordunuz? Bu konuyla ilgili düşüncelerinizi Yorumlar ve ShiftDelete.Net Forum kısmında bekliyoruz.

https://shiftdelete.net/cep-telefon-numarami-nasil-ogrenebilirim

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir