Cyberpunk 2077: Ultimate Edition 5 Aralık’ta Çıkıyor
 1. Anasayfa
 2. Bülten

Cyberpunk 2077: Ultimate Edition 5 Aralık’ta Çıkıyor

0

5 Aralık’ta çıkacak olan Cyberpunk 2077: Ultimate Edition, beğenilen casus-gerilim genişlemesi Phantom Liberty de dahil olmak üzere tüm oyun güncellemelerini ve daha önce yayınlanmış tüm içerikleri tek bir pakette sunuyor. GeForce RTX 40 Serisi GPU’lar ve dizüstü bilgisayarlar, ışın izleme, ışın oluşturma özellikli NVIDIA DLSS 3.5 ve NVIDIA Reflex ile en üst düzey Cyberpunk deneyimini sunuyor.

Gangs of Sherwood , Last Train Home  Satisfactory , Boti: Byteland Overclocked ve Ranch Simulator – Build, Farm, Hunt un de dahil olduğu 5 oyun DLSS güncellemeleri alıyor.

CD Project RED ve NVIDIA, PC Oyunlarını Yeni Zirvelere Taşıyor

CD PROJEKT RED ve NVIDIA, Cyberpunk 2077’yi bilgisayar oyunlarının geleceğine yönelik bir teknoloji gösterisi ve öncü bir örnek olarak hazırlamak için işbirliği yaptı.

Cyberpunk 2077: Ultimate Edition, CD PROJEKT RED’in yayınladığı her güncelleme, eklenti ve oyun içi öğe dahil olmak üzere eksiksiz bir paket olarak sunuluyor. GeForce RTX ekran kartlarına sahip PC oyuncuları, NVIDIA ve CD PROJEKT RED’in yayın öncesi ve sonrası ortaklıkları olan inanılmaz teknik ve grafik geliştirmelerle Cyberpunk 2077: Ultimate Edition’ın tüm içeriğini deneyimleyebiliyor:

 • Ray Tracing: Overdrive Modu – oyun dünyasının en gelişmiş grafikleri, Cyberpunk 2077 ‘nin aydınlatmasını tamamen ışın izleme (path-tracing) renderle değiştiriyor.
 • DLSS 3.5 ‘in Işın Oluşturma’sı –  görsel keskinliği, oyun gerçekçiliğini ve aydınlatma duyarlılığını daha da artıran birleşik yapay zeka destekli bir gürültü giderme modeli
 • DLSS Frame Generation and Super Resolution – yapay zeka grafiklerinde performansı artıran devrim niteliğinde bir atılım.
 • NVIDIA Reflex – daha duyarlı oyun için sistem gecikmesini azaltıyor.

Bütün bu geliştirmeler, motor optimizasyonları, araç içi teknoloji özellikleri ve NVIDIA’nın özel olarak ayarlanmış Game Ready Sürücüleri, başarılı Cyberpunk 2077: Ultimate Edition PC deneyimini sunuyor. GeForce RTX 40 Serisi grafik kartlarında yüksek performanslı ayarlarda maksimum kare hızlarıyla ışın izleme deneyimi sunuluyor. Veya oyuncular, NVIDIA GeForce NOW Ultimate’daki GeForce RTX 40 Serisi sahipleriyle aynı teknolojilerle Cyberpunk 2077: Ultimate Edition’ı bulut üzerinden oynayabiliyor.

Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?
Hep beraber teknoloji haber‘da tartışalım.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir