1. Anasayfa
 2. Haber
Trendlerdeki Yazı

DNF Duel Ücretsiz Oldu

DNF Duel Ücretsiz Oldu
DNF Duel Ücretsiz Oldu
0

Epic Games Store tatil indirimi etkinliği sürecince bugünden itibaren PC oyuncularına kısa bir süre için her gün ücretsiz bir oyun almanın bir yolunu sunacak. Şimdi ise ilk olarak 499 TL değerindeki DNF Duel ücretsiz olmuş durumda. Nexon’un 2.5B dövüş oyunu yarın (21 Aralık Perşembe) saat 19:00’a kadar ücretsiz kalacak.

DNF Duel, Nexon’un Dungeon and Fighter RP”G serisindeki karakterleri ve sınıfları kullanıyor ve aralarından seçim yapabileceğiniz toplam 16 dövüşçü var. Nexon oyunu için şöyle diyor:

ücret“17 yıllık bilgi birikimi, Arad’ın sahne tasarımlarıyla kusursuz bir şekilde birleşen çarpıcı grafik detaylarla desteklenen DNF Duel’in hikaye anlatımına ve karakter gelişimine entegre edilmiştir.

Düellolarınızın keyfini 8 farklı sahnede çıkarın: Sky Tower, Oceanic Express, Moonlight Tavern, Hendon Myre, Ghent City of God, Saint Horn, Zelva, Ruins.

DNF Duel, benzersiz dövüş sistemi ve taktikleriyle dövüş oyunu türünü yepyeni bir seviyeye taşıyor. Her karakterin kendine özgü hareketleri ve güçleri vardır ve bunlar Uyanış efektleriyle daha da vurgulanır. MP Göstergenizi ve Beyaz Hasar Göstergenizi takip etmeyi unutmayın, yoksa rakibiniz sizi gafil avlayabilir!

Hikaye Modu, her karakterin başlangıç hikayesini oynamanıza olanak tanıyarak Dungeon and Fighter dünyasında tamamen sürükleyici bir deneyim sunar. Oyuncu profilinizi özelleştirin ve Galeri’deki özel duvar kağıtları ve seslerin kilidini açın!”

Bu arada Epic Games Store’da Yılbaşı Tatili İndirimi 2023 devam ediyor ve yüzde 33 indirimden yararlanabiliyorsunuz.

Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?
Hep beraber teknoloji haber‘da tartışalım.

Reaksiyon Göster
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir