1. Anasayfa
 2. Haber
Trendlerdeki Yazı

Elden Ring Satışları 23 Milyon Adedi Geçti

Elden Ring Satışları 23 Milyon Adedi Geçti
Elden Ring Satışları 23 Milyon Adedi Geçti
0

Yayıncı Bandai Namco, Elden Ring satışlarının dünya çapında 23 milyon adedi aştığını duyurdu. Geçtiğimiz gün Bandai Namco ve geliştirici FromSoftware merakla beklenen Shadow of the Erdtree genişlemesinin çıkış tarihini açıklarken resmi basın bülteni ile Elden Ring’in satış rakamlarını da paylaştı.

Elden Ring, Şubat 2022’de piyasaya sürülmesinden bu yana 23 milyondan fazla kopyayı sevk ettiğini ifade ediyor. Sevkiyat, perakendecilere gönderilen birimler ya da indirilen kopyalar anlamına geliyor. Basın açıklamasında “Toplam rakam, paket sürümün dağıtım rakamlarından ve PC oyun platformu Steam için olanlar da dahil olmak üzere indirilebilir sürümlerin satış rakamlarından türetilmiştir” deniyor.

Geçen yılın Şubat ayında Elden Ring’in ilk yılında 20 milyonun üzerinde sattığı paylaşmıştı. Bu, Bandai Namco ve FromSoftware’in bir yıl içinde 3 milyon adet daha satmayı başardığı anlamına geliyor.

Elden Ring tüm dünyada PC ve oyun konsollarında mevcut. Shadow of the Erdtree genişlemesi ise 21 Haziran tarihinde yayınlanacak.

Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?
Hep beraber teknoloji haber‘da tartışalım.

Reaksiyon Göster
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir