Elon Musk, kayıp ikiziyle tanışmak istediğini açıkladı!
 1. Anasayfa
 2. Haber

Elon Musk, kayıp ikiziyle tanışmak istediğini açıkladı!

0

Tesla kurucusu ve CEO’su Elon Musk, neredeyse her gün Twitter hamleleri ve açıklamalarıyla gündeme geliyor. Elon Musk, bu kez sosyal medyada kendisine benzerliğiyle gündem olan kayıp ikizi ile tanışmak istediğini açıkladı. Ünlü iş insanına neredeyse birebir benzeyen ve TikTok videoları çeken Çin’li genç, son zamanlarda herkesin ilgi odağı oldu. Haberin detaylarına hep birlikte göz atalım.

Elon Musk, Ma Yilong ile tanışmak için can atıyor!

Ünlü iş insanı Elon Musk, geçtiğimiz günlerde Twitter’dan yaptığı bir paylaşımla kendisine ikizi kadar benzeyen Çin’li genç Ma Yilong ile tanışmak istediğini açıkladı. Elon Musk, eğer bu benzerlik gerçekse tanışmak için can attığını da belirtti.

Öte yandan videoları viral haline gelen Ma Yilong, kendisini Çin’in Elon Musk’ı olarak tanıttı ve İngilizce bir TikTok videosu bile yayınladı. Onu takip eden kişilere ise onlarla arkadaşlık kurmak istediğini açıkladı. Ünlü iş adamı Elon Musk’ın 2021 yılında kendisinin ve Ma Yilong’un yan yana konumlandırılmış fotoğrafı için kısmen Çin’li olabileceğini şaka yollu olarak yazmıştı.

Tüm bu açıklamalardan sonra Elon Musk’ın kayıp ikiziyle tanışmak için kısa süre içerisinde Çin’e gitmesi bekleniyor. İkilinin yan yana çekilmiş fotoğrafının, sosyal medyada viral olacağı bekleniyor. Bazı sosyal medya kullanıcıları, bu benzerliği gördükten sonra Çin’in Elon Musk’ın bile benzerini yapabileceği yorumlarını dile getirdi.

Siz okuyucularımız bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce Elon Musk, kendisine benzerliği ile viral olan sözde Ma Yilong isimli kişi ile bir araya gelecek mi? Düşüncelerinizi Yorumlar kısmında ya da SDN Forum‘da belirtebilirsiniz.

https://shiftdelete.net/elon-musk-kayip-ikizi-ile-tanismak-istiyor

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir