Elon Musk’ın ölüm paylaşımının kime karşı yapıldığı belli oldu!
 1. Anasayfa
 2. Haber

Elon Musk’ın ölüm paylaşımının kime karşı yapıldığı belli oldu!

0

Elon Musk, dün Twitter hesabından gizemli koşullar altına ölebileceği konusunda bir paylaşım yaptı. Esprili paylaşımlarıyla bilinen ünlü iş adamı, bu sefer kafaları karıştırdı. Tweet, kısa süre içerisinde binlerce yorum alarak sosyal medyanın gündemine oturdu.

Elon Musk, tüm bunların ardından bir de Rusça ve İngilizce olarak bir konuşma metni paylaştı. Bu metinlerde Rus Uzay Şefi ve Eski Rusya Başbakanı Dmitry Rogozin’in Elon Musk hakkında olan açıklamaları yer aldı. Haberin detaylarına hep birlikte göz atalım.

Elon Musk, ölüm tweetini Dmitry Rogozin için atmış!

Dmitry Rogozin’in ortaya çıkan konuşmalarına göre Elon Musk’ın Ukrayna’ya gönderdiği Starlink uydularından memnun olmadığı anlaşılıyor. Çünkü Rogozin’in yaptığı konuşmalarda Elon Musk’ın bu sebepten dolayı sorumlu tutmak istediği belli oluyor.

Elon Musk’ın paylaştığı Dmitry Rogozi’nin konuşmalarında şu açıklamalar dikkat çekti;

“Elon Musk, Ukrayna’daki faşist güçlere askeri iletişim ekipmanı tedarikinde yer alıyor. Bunun için ne kadar aptalı oynarsan oyna bir yetişkin gibi sorumlu tutulacaksın.”

Elon Musk’ın annesi Maye Musk, iş adamının ölüm ile ilgili paylaşımını alıntılayarak bu durumun komik olmadığını belirtti. Ünlü iş adamı, hayatta kalmak için her şeyi yapacağını açıkladı. Dmitry Rogozin ise bunun üzerine “Kimsenin sana ihtiyacı yok, dalga geçmeyi bırak.” diye bir paylaşım yaptı.

Dmitry Rogozin daha önce diğer ülkelerin Rusya’ya karşı yaptırımlarının devam etmesi haline Uluslararası Uzay İstasyonu’nu Dünya’ya düşürmekle tehdit etmişti. Ek olarak Rogozin, geçtiğimiz hafta sonu herhangi bir nükleer savaş durumunda Rusya’nın NATO ülkelerini yarım saat içerisinde yok edebileceğini ancak yeryüzüne olumsuz etkilerinin çok fazla olacağı için izin vermediklerini dile getirmişti.

Siz okuyucularımız bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce Elon Musk’ın Dmitry Rogozin’ karşı yaptığı ölüm paylaşımında ciddilik payı var mı? Düşüncelerinizi Yorumlar kısmında ya da SDN Forum‘da belirtebilirsiniz.

https://shiftdelete.net/elon-musk-olum-dmitry-rogozin

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir