Elon Musk, satın almak için verdiği parayı Twitter’dan kazanacak: İşte fikirleri
 1. Anasayfa
 2. Haber

Elon Musk, satın almak için verdiği parayı Twitter’dan kazanacak: İşte fikirleri

0

Elon Musk, Twitter’ı daha satın almadan önce birçok konuda paylaşım yapmaya başlamıştı. Ünlü iş insanı, platformun daha özgür ve demokratik olması dışında ayrıca para kazandırmasıyla ilgili konuları da dile getirmişti. Yüksek profile sahip bazı Twitter kullanıcıları, Elon Musk’ın satın almasıyla birlikte para kazanacakları yeni özelliklerin beklentisine girdi.

Elon Musk, Twitter’ı satın almak için Tesla hisselerini teminat olarak göstererek bankalardan yüklü miktarda kredi aldı. Bu yüzden iş insanının, Twitter’dan para kazanmayı sağlayacak birkaç değişiklikler yapması bekleniyor. Peki, Elon Musk Twitter’dan para kazanmak için ne yapabilir? Haberin detaylarına hep birlikte göz atalım.

Elon Musk’ın Twitter’dan para kazanmak için birkaç fikri var!

Elon Musk, Twitter ‘ı satın almadan önce para kazanmayla ilgili birkaç fikir ortaya atmıştı. En çok dikkat çeken para kazanma fikri, içerik oluşturucular için oldu. Birçok haber sitesi, yazılarının içine gerekli tweetleri alarak eklenti ekliyor. İş insanının fikrine göre üçüncü taraf siteler, tweetleri alıntı ve gömme yapma karşılığında şirkete para ödeyecek.

Fikir, kulağa oldukça hoş gelse de ekran görüntüsü almanın bu durumun önüne geçeceği düşünülüyor. Ayrıca yeni bir girişim olacağı için şirkete ve kullanıcılara para ödeme kısmının karmaşık olması bekleniyor.

Elon Musk, indirimli abonelik fiyatları ve ödeme yapan kullanıcılar için reklamsız bir alan sunma fikrini de daha önce ortaya attı. Aynı zamanda potansiyel para tasarrufu sağlamak için de bazı müşterilerin işten çıkarma dedikoduları da mevcut. Fakat Twitter CEO’su Parag Agrawall, şu anda öyle bir planları olmadığını açıkladı.

Siz okuyucularımız bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Elon Musk’ın Twitter’dan para kazanmayla ilgili fikirleri sizce yeterli mi? Düşüncelerinizi Yorumlar kısmında ya da SDN Forum‘da belirtebilirsiniz.

https://shiftdelete.net/elon-musk-satin-almak-icin-verdigi-parayi-twitterdan-kazanacak-iste-fikirleri

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir