Elon Musk’tan yeni Coca-Cola hamlesi: “İçine uyuşturucu koyacağım”
 1. Anasayfa
 2. Haber

Elon Musk’tan yeni Coca-Cola hamlesi: “İçine uyuşturucu koyacağım”

0

Twitter’ı satın almasıyla gündemde adından fazlasıyla söz ettiren Tesla ve SpaceX kurucusu ve CEO’su Elon Musk, yaptığı paylaşımla adından tekrardan söz ettirdi. Coca-Cola’nın eski formülüne değinen Musk, tepkileri üstüne topladı. Peki ya Coca-Cola’nın formülünde olduğunu iddia ettiği uyuşturucu madde doğru mu? Şirketten bir açıklama geldi mi? İşte detayları…

Elon Musk, Coca-Cola’nın içerisine uyuşturucu maddeyi geri ekleyeceğini Tweet attı

Twitter’ı 44 milyar dolara satın alan Elon Musk, attığı Tweet ile sosyal medyanın gündemine oturdu. ABD’li şirket olan Coca-Cola’yı da satın almak istediğini belirten Musk, McDonald’s ile ilgili de bir paylaşımda bulundu.

Paylaştığı Tweet’te “Twitter’ı maksimum eğlenceli hale getirelim” Elon Musk, bir önceki paylaşımında ise “Uyuşturucu maddeyi geri koymak için Coca-Cola alıyorum” sözlerini kullandı. Bir önceki Tweet’inde ise “Twitter DM’leri uçtan uça şifrelemeye sahip olmalıdır” fikrini de belirtti.

Elon Musk, arka arkaya yaptığı Tweet bombardımanlarıyla adından bir hayli söz ettirdi. Coca-Cola paylaşımının ardından kullanıcılar 1894 yılında satılan ürünlerin içerisinde 3.5 gram uyuşturucu madde olduğunu iddia etti.

Elon Musk, Coca-Cola’dan sonra McDonalds’ı da hedef aldı

Tweet üzerine yapılmış bir shopta “McDonalds’ı da satın alacağım ve tüm dondurma makinelerini düzelteceğim” fotoğrafını paylaşan Elon Musk, “Dinleyin, mucize yaratamam” cevabını verdi. İki şirketten de bu konuyla ilgili resmi bir açıklama gelmese de bu mevzu uzun bir süre konuşulacak gibi duruyor.

Peki ya sizler bu konuyla ilgili ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi Yorumlar ve ShiftDeleteNet Forum kısmında bekliyoruz.

https://shiftdelete.net/elon-musktan-yeni-coca-cola-hamlesi-icine-uyusturucu-koyacagim

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir