Oyun severlere müjde: Epic Games’in bu haftaki kampanyası başladı
 1. Anasayfa
 2. Haber

Oyun severlere müjde: Epic Games’in bu haftaki kampanyası başladı

0

Epic Games Store’da 33 TL değerindeki Terraforming Mars oyun geçici süreyle ücretsiz oldu. Şirket her hafta Perşembe günü Türkiye saatiyle 18:00’da yeni bir kampanya başlatıyor. 7 gün süreyle bedava verilen oyunları bir defa kitaplığınıza ekledikten sonra ömür boyu sizde kalıyor.

Bu haftaki kampanya kapsamında ücretsiz olan Terraforming Mars’ta belirli bir profile sahip bir şirketi kontrol ediyorsunuz. Asmodee Digital tarafından geliştirilen ve yayınlanan sıra temelli strateji oyunu, Windows ve Mac platformlarında çalışıyor. Bununla birlikte tek ve çok oyunculu modları da destekliyor.

Epic Games Store’da 33 TL’lik oyun ücretsiz

Terraforming Mars’ı ücretsiz yüklemek için, Epic Games Store’a girip “Yükle” butonuna tıklayın. Kullanıcı sözleşmesini kabul ettikten sonra “Sipariş Ver”e basın. Bu aşamada “Epic Games Başlatıcısı’nı Aç” linkine tıklayın ve açılan ekrandaki “Kitaplığa Ekle” düğmesine basın. Ardından ücretsiz bir şekilde yükleyebilirsiniz.

epic games ücretsiz oyun

Epic Games, oyunun konusunu şöyle açıklıyor:

Şirketler, geniş kaynaklar harcayarak ve sıcaklığı yükseltmek, nefes alabilir bir atmosfer yaratmak ve okyanuslar oluşturmak için yenilikçi teknolojiler kullanarak Mars’ı yaşanabilir bir gezegene dönüştürmek için rekabet ediyor. Dünyalaştırma ilerledikçe, giderek daha fazla insan Kızıl Gezegende yaşamak için Dünya’dan göç edecek.

Proje kartlarını oynayın, üretim oluşturun, şehirlerinizi ve yeşil alanlarınızı haritaya yerleştirin ve kilometre taşları ve ödüller için yarışın!

Epic Games

Terraforming Mars oyununu 12 Mayıs saat 18:00’a kadar Epic Games Store üzerinden ücretsiz indirebilirsiniz. Bu tarihten sonra kampanya sona ereceğinden, kitaplığınıza eklemek için satın almanız gerekecek.

Sistem Gereksinimleri Minimum Önerilen
İşletim sistemi Windows 7 Windows 10
İşlemci Dual Core 3.0 GHz Intel Core i5
Bellek 4GB RAM 8GB RAM
GPU Intel HD 4000 NVIDIA GeForce GTX 1080
Depolama 250 MB 250 MB
Desteklenen diller Fransızca, İngilizce, İtalyanca, Almanya, İsveççe, İspanyolca (İspanya)

https://shiftdelete.net/epic-games-ucretsiz-oyun-5-mayis

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 1
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir