1. Anasayfa
 2. Blockchain
Trendlerdeki Yazı

Fenerbahçe Token’den dev adım: Artık uluslararası borsada!

Fenerbahçe Token’den dev adım: Artık uluslararası borsada!
Fenerbahçe Token’den dev adım: Artık uluslararası borsada!
0

Son yıllarda kripto paralar, hayatın birçok alanında kendini göstermeye başladı. Birçok futbol kulübü kendi ismini taşıyan token’larla borsaya giriş yaptı. Ülkemizin köklü kulüplerinden Fenerbahçe, geçtiğimiz Ağustos ayında Token pazarına giriş yapmıştı. Fenerbahçe Token, şimdi de dünyanın önemli pazarlarından birinde boy gösterecek.

Bitfinex:” Fenerbahçe Token’i listeleyen ilk uluslararası kripto para borsası olmaktan gurur duyuyoruz”

Geçtiğimiz yılın Ağustos ayında Paribu platformuna muhteşem bir giriş yapan FB Token, ilk işlem gününde değerini 5’e katlamıştı. Token, önemli bir adıma hazırlanıyor. Fenerbahçe ismi, dünyanın en önemli dijital varlık ticaret platformlarından birisi olan Bitfinex’te listelenecek.

FB Token’in platformda ne zaman al-sat işlemlerine açılacağı açıklanmadı. Konuya ilişkin olarak Bitfinex resmi hesabı şu ifadelere yer verdi.

Bitfinex, Fenerbahçe Simgesini (FB) listeleyen ilk uluslararası kripto para borsası olmaktan gurur duyar! Fenerbahçe Token, sizi Türkiye’nin en büyük futbol kulübüne yaklaştırıyor. Mevduat ve alım satım çok yakında, bizi izlemeye devam edin!

fenerbahce token artik bitfinexte 3

Global arenada boy göstermeye hazırlanan Fenerbahçe Token, şu anda 37 lira civarlarında işlem görüyor. Token’in piyasa değeri şu anda 81.401.200 TL civarlarında. Bitfinex borsasına giriş yaptıktan sonraki gidişatı şimdiden merak konusu.

Sizce FB Token Bitfinex’e nasıl bir giriş yapar? Lütfen görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşınız.

https://shiftdelete.net/fenerbahce-token-artik-bitfinexte

Reaksiyon Göster
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir