Fisher-Price oyuncak gamepad ile Elden Ring oynadı
 1. Anasayfa
 2. Haber

Fisher-Price oyuncak gamepad ile Elden Ring oynadı

0

Son zamanların en çok konuşulan yapımlarından biri olan Elden Ring, oyuncuların ilginç deneylerine kurban olmaya başladı. Elden Ring size yeterince zor gelmiyorsa, Fisher-Price’ın çocuklar için tasarladığı oyuncak gamepad’ini deneyebilirsiniz.

Rudeizm olarak da bilinen Dylan Beck, Fisher-Price Eğlen & Öğren Eğitici Oyun Kumandası isimli bir ürünü Elden Ring oynamak için kullandı. Küçük yaştaki çocuklar ve bebekler için geliştirilen bu gamepad, tam olarak çalışır bir Xbox gamepad’ine çevrildi.

100 liralık oyuncak gamepad ile Elden Ring oynamak

Fisher-Price markasının Eğlen & Öğren Eğitici Oyun Kumandası’nın bilgisayar oyunu oynamak için tasarlanmış olabileceğini hiç düşündünüz mü? Üretilme amacı ışık yakmak ve çocuklar için komik sesler çıkarmak olan bu kumanda, Elden Ring için şaşırtıcı derecede yetenekli.

Fisher-Price’ın resmi ürün açıklamasında, “Küçük oyuncular joystick’i hareket ettirip A, B, C, D ve sayı düğmelerine bastıkça sayıları, şekilleri, renkleri ve daha fazlasını tanıtan heyecan verici şarkılar, sesler ve cümleler duyacaklar” diyor.

Rudeism ise Eğlen & Öğren Eğitici Oyun Kumandası’nın ses efektlerini kaldırmadan işlevsel bir Xbox gamepad’ine dönüştürmeyi başardı. Bu, Elden Ring’de düşman öldürdükçe çeşitli renklerin yanıp sönmesi anlamına geliyor.

“Fisher Price Xbox denetleyicisi işte burada. Hala kutusundan sesler çıkıyor, ama aynı zamanda oyun da oynayabilirsiniz. Başparmak joystick’i hareket ediyor. Zıplama, yuvarlanma ve kullanıcı yeteneklerimiz var.”

Dylan Beck’in bu gamepad’i nasıl yaptığını merak ediyorsanız, Arduino Pro Micro kullandığını belirtelim. Beck, oyuncak gamepad’in içine iki eksenli bir joystick ve bazı mikro anahtarlar koydu. Cihazın boyutu nedeniyle içine pil yerleştirmeyi başaramadı, bu nedenle USB bağlantı noktası da ayarladı.

Peki siz oyuncak gamepad ile Elden Ring oynamak hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmından veya SDN Forum‘dan bizlerle paylaşabilirsiniz.

https://shiftdelete.net/fisher-price-gamepad-elden-ring

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir