1. Anasayfa
 2. Haber
Trendlerdeki Yazı

G.I. Joe: Wrath of Cobra Duyuruldu

G.I. Joe: Wrath of Cobra Duyuruldu
G.I. Joe: Wrath of Cobra Duyuruldu
0

1980’lerin en popüler animasyon televizyon programlarından G.I. Joe yeni bir oyunla geliyor. Geliştirici Maple Powered Games ve yayıncı Freedom Games’in yakında çıkacak olan retro oyun sanatı ve stiliyle birleştirilen G.I. Joe: Wrath of Cobra adlı oyun 30 yıl önce atari makineleri için yaratılmış gibi görünüyor.

Oyunun basın bülteni, hikayenin G.I. için oldukça tipik olduğunu söylüyor. Joe animasyon dizisi, Joe ekibinin kötü terör örgütü Cobra’nın dünyayı ele geçirmesini engellemek için bir kez daha savaşmasını konu alıyor.

Oyunun kendisi, Duke, Scarlett, Snake Eyes, Roadblock gibi sevilen Joe karakterlerini ve kötü Kobra Komutanı liderliğindeki Cobra güçlerine karşı savaşırken kontrol ettiğiniz 2B yandan kaydırmalı bir dövüş oyunu. Dövüş Joe’yu karada, denizde, havada ve hatta uzayda birçok yere götürecek.

Oyunun açıklaması ise şöyle: “Kobra’nın acımasız güçleriyle savaşırken silahlar, patlayıcılar ve daha fazlasını içeren bir cephanelik kullanın ve Trooper’lar, Ninja Viper’lar, HISS Tankları, ölümcül Kızıl Muhafızlar ve daha fazlasıyla mücadele edin. Güçlü kombinasyonları bir araya getirin ve savaşın gidişatını değiştirmek için her karakterin özel yeteneklerinde ustalaşın. Engelleri aşmak ve dünyayı kurtarmak için kaçma ve savuşturmada ustalaşın. Hikaye veya Arcade Modunda hem çevrimiçi hem de kanepede işbirliği modunda dört oyuncuya kadar bir araya gelin.”

Oyun, elle çizilmiş 2B piksel sanat eserlerini, orijinal TV dizisi tarzında oluşturulmuş animasyonlu ara sahnelerle ve retro arcade tarzı bir müzikle birleştiriyor.

Oyun 2024’ün ilk çeyreğinde Windows (Steam, Epic Games Store ve GOG), Mac, Linux ve Nintendo Switch konsolunda yayınlanacak çıkacak. Xbox veya Playstation platformları içinse henüz bir açıklama yok.

Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?
Hep beraber teknoloji haber‘da tartışalım.

Reaksiyon Göster
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir