Galaxy S24 Super HDR Özelliği Instagram, Snapchat, TikTok ve WhatsApp’da Kullanılabilecek
 1. Anasayfa
 2. Haber

Galaxy S24 Super HDR Özelliği Instagram, Snapchat, TikTok ve WhatsApp’da Kullanılabilecek

0

Samsung, yapay zeka yetenekleri ile dikkat çeken Galaxy S24 akıllı telefon serisini geçtiğimiz gün tanıttı. Galaxy S24 serisinin sunduğu Super HDR adlı yapay zeka destekli kamera özelliğinin ise Instagram, Snapchat, TikTok ve WhatsApp gibi platformlarca desteklediğinin altı çiziliyor.

Yeni Super HDR, parlak noktalarda ve gölgelerde ek ayrıntılar sağlıyor ve hızlı yeni yonga setleri sayesinde siz daha deklanşör tuşuna basmadan önce doğru ön izleme sunuyor.

Samsung’un Instagram ile iş birliği daha da derinleşerek cihazlara özel geliştirilmiş düzenleme, yükleme ve görüntüleme deneyimleri sunuluyor. Bunlar aynı zamanda doğrudan hareketli fotoğraflardan Instagram hikayeleri oluşturma yeteneğini de içeriyor. Super HDR yetenekleriyle Galaxy S24 cihazları aynı zamanda Instagram’da HDR fotoğraf desteğini alan ilk cihaz oldu. Bu, muhtemelen yakın gelecekte bu canlı görüntü formatını potansiyel olarak destekleyecek çok daha fazla uygulamanın ilki olacak.

Samsung, S24 serisinin gelişmiş görüntü işleme özelliğini etkinleştirmek için WhatsApp, TikTok ve Snapchat ile de çalıştı. Bu, sosyal ağ uygulamalarında hesaplamalı fotoğrafçılığın etkinleştirildiği S22 serisiyle başlayan çalışmaların devamı niteliğinde.

Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?
Hep beraber teknoloji haber‘da tartışalım.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir