1. Anasayfa
 2. Güncelleme
Trendlerdeki Yazı

Galaxy Watch 4 için One UI Watch 4.5 beta 4 yayında!

Galaxy Watch 4 için One UI Watch 4.5 beta 4 yayında!
Galaxy Watch 4 için One UI Watch 4.5 beta 4 yayında!
0

Samsung, akıllı saatleri için One UI Watch 4.5 güncellemesinin bu yılın üçüncü çeyreğinde çıkış yapacağını duyurdu. Halihazırda sürümün testlerine devam eden şirket, geçtiğimiz saatlerde Galaxy Watch 4 için One UI Watch 4.5 beta 4 yapısını da yayınladı. Peki beta sürümü kullanıcılara neler sunuyor?

One UI Watch 4.5 beta 4 neler sunacak?

Galaxy Watch 4 ve Watch 4 Classic için One UI Watch 4.5 beta süreci devam ediyor. Geçen hafta üçüncü beta sürümünü alan akıllı saatler kısa bir süre önce dördüncüsünü aldı. Güncelleme, ZVG3 yapı numarası ile geliyor ve 240,43 MB boyutunda.

One UI Watch 4.5 beta 4‘ün güncelleme notlarına baktığımızda kendi kendine kapanma, Galaxy Wearable uygulamasıyla saatlerin arasındaki bağlantı kararsızlığı ve Sysui‘nin çökmesi dahil birçok kritik hatanın tam olarak düzeltildiğini görüyoruz. Öte yandan mesajlar gibi çeşitli uygulamaların kararlılığı da artırıldı.

Bunun dışında şimdilik Güney Kore ve ABD’de beta programına kayıtlı kullanıcılar için yayında. Ancak son güncellemeyle kararlı sürüm içinde geri sayımın başladığını söylemek mümkün. Ayrıca yakında tanıtılması beklenen Galaxy Watch 5 modelleri de yeni sürümü çalıştıracak.

Galaxy Watch 4 özellikleri

Standart modelde 40 ve 44 mm, klasik modelde ise 41 ve 45 mm olmak üzere dört farklı versiyona sahip olan Galaxy Watch 4, AMOLED ekran teknolojisi ile kullanıcı karşısına çıkıyor. Exynos W920 işlemcisinden güç alan akıllı saat, 1.5 GB RAM ve 16 GB depolamaya sahip.

Galaxy Watch 4

Bluetooth 5.0 ve Wi-Fi teknolojilerini de yapısında barındıran saat Spotify, Google Haritalar, Play Music gibi uygulamalar ile ön yüklü geliyor. Aynı zamanda vücudunuzdaki farklı değerleri yüzde 98 oranında doğru ölçebilme yeteneğine sahip olan saat, bu ölçümleri vücuda gönderdiği mikro akımlar sayesinde gerçekleştiriyor.

Bunun dışında horlama sensörü, kandaki oksijenin ölçümü, uyku analizi, düşme tespiti, tansiyonadet döngüsü takibi ve el yıkama hatırlatıcısı dahil dikkat çeken özelliklerle gelen cihaz, 2 saatten daha az bir sürede tam şarj olarak 40 saatlik bir kullanım süresi sunuyor.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce yeni güncelleme kullanıcıların beğenisini kazanacak mı? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!

https://shiftdelete.net/galaxy-watch-4-icin-one-ui-watch-4-5-beta-4-yayinda

Reaksiyon Göster
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir