Galaxy Z Flip 4’ü bekleyenleri üzecek detay!
 1. Anasayfa
 2. Akıllı Telefon

Galaxy Z Flip 4’ü bekleyenleri üzecek detay!

0

Günümüzde katlanabilir telefon denildiğinde ilk akla gelen Galaxy Z Flip ve Z Fold modelleri oluyor. Z Flip modeli, Fold’un aksine dikey bir şekilde katlanıyor. Yıllar önce Motorola Razr gibi modellerde karşımıza çıkan dikey katlanan telefon tasarımı, o dönemlerde oldukça pahalıydı. Samsung bu tasarım anlayışı benzer şekilde devam ettirirken, gözler yeni modele: Galaxy Z Flip 4‘e çevrilmiş durumda.

Geçtiğimiz aylarda ortaya çıkan bazı raporlarda, yeni modelin eskisi ile aynı pil kapasitesine sahip olacağı belirtiliyordu. Ancak GalaxyClub tarafından yayınlanan rapor, Galaxy Z Flip 4’ün birazcık daha büyük bir pile sahip olacağını iddia ediyor. Birazcık ifadesini neden kullandığımızı, değeri duyunca anlayacaksınız.

Galaxy Z Flip 4 batarya konusunda can sıkacak

SM-F721 model numarasına sahip olacağı ortaya çıkan Samsung’un yeni katlanabilir telefonu Z Flip 4’ün EB-BF721ABY ve EB-BF722ABY model kodlarına sahip iki pile ev sahipliği yapacağı belirtiliyor. Pillerin detaylarını incelediğimiz telefonun toplam kapasitesinin 3400 mAh seviyesinde olacağı ortaya çıkıyor.

2021 yılının Ağustos ayından bu yana piyasada olan Z Flip 3 modelinde, 3300 mAh kapasiteli bir batarya bulunuyor. Yani iki cihaz arasında sadece 100 mAh civarında bir batarya farkı olacak, buna iyileştirme denilip denilemeyeceği ayrı bir tartışma konusu.

Galaxy Z Flip 4’ün tanıtılmasına halen birkaç ay daha var, ancak tanıtım etkinliği yaklaştıkça çok daha fazla detayın ortaya çıkacağına eminiz.

– Galaxy Z Flip 4 batarya kapasitesindeki bu çok küçük artış hakkında ne düşünüyorsunuz?

https://shiftdelete.net/galaxy-z-flip-4u-bekleyenleri-uzecek-detay

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir