1. Anasayfa
 2. Akıllı Saat
Trendlerdeki Yazı

Akıllı saat değil uyku koçu: Apple Watch rakibi Garmin Venu 3 tanıtıldı!

Akıllı saat değil uyku koçu: Apple Watch rakibi Garmin Venu 3 tanıtıldı!
Akıllı saat değil uyku koçu: Apple Watch rakibi Garmin Venu 3 tanıtıldı!
0

Giyilebilir teknoloji, son yıllarda büyük bir yükseliş içinde. Akıllı saat dünyasının önemli isimlerinden Garmin, ürettiği ürünlerle önemli bir kitleye ulaştı. Şirket, sektörde daha yükseklere çıkmak için Garmin Venu 3 serisini tanıttı.

Garmin Venu 3, 14 günlük pil ömrü ve AMOLED ekrana sahip

Garmin, Venu 3 ve küçük alternatifi Venu 3S’i bugün tanıttı. Cihazlar, özellikleriyle dikkat çekici. İlk bakışta modelin uyku takibi ve kişiselleştirmeye daha fazla odaklandığını görüyoruz. Akıllı saatlerde uyku koçu bulunacak.

Garmin Venu 3

Garmin Venu 3 modelinin uyku koçu uykunun evrelerini, uyku sırasında kalp atış hızı değişkenliği (HRV) gibi faktörleri analiz edecek. Geçmişe yönelik uyku takibi yapan akıllı saat, kullanıcıya ne kadar uyuması gerektiğini ve enerjisine dikkat ederek dinlenmesi gereken zamanları bildirim şeklinde gönderecek.

Bunun yanı sıra akıllı saat, diğer birçok üründe de olduğu gibi gerçek zamanlı sağlık bilgileri ve fitness takip özellikleri sunacak. ayrıca stres ve kaygıyı azaltmak için rehberli meditasyon uygulamaları da sunuyor. Ek olarak cihaz, telefondan aramalar için hoparlör ve mikrofona sahip. Garmin cihazının ön panelinde AMOLED dokunmatik ekran yer alıyor.

Garmin Venu 3

Hem iOS hem de Android ile uyumlu çalışan Garmin modelleri, Spotify ve Amazon Music uygulamalarını da destekliyor. Hafif paslanmaz çelik bir çerçeveye sahip cihazın beyaz veya siyah silikon bantları mevcut. 14 günlük pil ömrü sunan akıllı saat, 449,99 dolardan satışa sunulacak.

Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?
Hep beraber teknoloji haber‘da tartışalım.

https://shiftdelete.net/garmin-venu-3-ozellikleri

Reaksiyon Göster
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir