1. Anasayfa
 2. Haber
Trendlerdeki Yazı

God of War üçlemesi PlayStation 5 için geri geliyor!

God of War üçlemesi PlayStation 5 için geri geliyor!
God of War üçlemesi PlayStation 5 için geri geliyor!
0

Oyun camiasında, ikonik God of War üçlemesinin bir remaster versiyonu gelebileceğine dair söylentiler dolaşıyor. İddia, Xbox hakkında haberler yapan XboxEra’dan Nick Baker tarafından ortaya atıldı.

Orijinal God of War üçlemesi, PlayStation 5 için remaster edilebilir

Baker’a göre, ilk üç God of War oyununun remaster sürümü, orijinal serinin hack-and-slash köklerine geri dönmeyi özleyen hayranların heyecanını yeniden alevlendirecek.

god of war 1

Klasik God of War üçlemesine olan düşkünlüğünü dile getiren Baker, serinin orijinal haliyle yeniden canlandığını göreceğimizi iddia etti. Bununla birlikte, potansiyel remaster hakkında somut ayrıntılar vermekten kaçınarak hayranları projenin doğası hakkında merak içinde bıraktı. Bu remaster’ın PlayStation 3 versiyonlarının basit bir portu mu olacağı yoksa tam ölçekli bir yeniden yapım gibi daha iddialı bir yaklaşım mı içereceği konusunda belirsizlik var.

Baker’ın duyurusunda bir çıkış zaman çizelgesi bulunmaması, meraklıları Kratos’un destansı maceralarını ne zaman tekrar ziyaret edebilecekleri konusunda daha fazla bilgi için istekli bırakıyor. Buna ek olarak, remaster’ın serinin 2013’te çıkan bölümü Ascension’ı kapsamayabileceğine dair söylentiler de var.

god of war ucleme remaster

God of War üçlemesinin remaster ihtimali, oyuncuların bekleyebileceği geliştirmelerin kapsamı hakkında sorular doğuruyor: Bu sadece orijinal deneyimi aslına sadık kalarak koruyan nostaljik bir yolculuk mu olacak, yoksa projeyi bir remake alanına iten daha önemli revizyonlar olasılığı var mı?

Bu arada, orijinal God of War’un 2025 yılında yirminci yıldönümüne yaklaşıyor olması, hem uzun süredir hayranları hem de yeni nesil oyuncular için ikonik seriyi yenilenmiş bir şekilde deneyimleme şansı sunarak potansiyel remaster’a ekstra bir doğruluk payı katıyor.

Bütün bunların bir söylenti ve iddia olduğunu tekrar belirtelim. Siz ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

god of waroyun

Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?
Hep beraber teknoloji haber‘da tartışalım.

https://shiftdelete.net/god-of-war-ucleme-remaster

Reaksiyon Göster
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir