Yalnızca masaüstünde olan Chrome özelliği, Android cihazlara geliyor!
 1. Anasayfa
 2. Android

Yalnızca masaüstünde olan Chrome özelliği, Android cihazlara geliyor!

0

Google tarafından geliştirilen Chrome; Android, iOS, MacOS ve Linux işletim sistemlerinde en çok kullanılan tarayıcılardan biri. Kullanışlı özellikleriyle sevilen tarayıcı, sadece masaüstü sürümde olan tüm sekmeleri geri yükle fonksiyonunu Android cihazları için test ediyor. Haberin detaylarına hep birlikte göz atalım.

Tüm sekmeleri yükle, Android cihazlar için de çalışacak!

Google Chrome tarayıcısının masaüstü sürümünde, kapatılan tüm sekmeler tek seferde geri yüklenebiliyor. Kullanışlı fonksiyon, yanlışlıkla kapatılan pencerelerin açılmasında oldukça işe yarıyor. Fakat bu özellik Android cihazlarda şu anda mevcut değil. Google Chrome tarayıcısı artık Android cihazlar için de tüm sekmeleri geri yükleme özelliğinin kullanılmasına izin verecek. Tüm sekmeleri geri yükle özelliğinin, Android cihazlarda da masaüstü sürümde olduğu gibi çalışması bekleniyor.

Tüm sekmeleri geri yükle özelliği, ilk olarak Chromium’da test edilirken fark edildi. Chromium, Google’ın yeni getireceği özelliklerini test etmek için kullandığı web tarayıcısı. Yeni fonksiyonun, ilk olarak Google Chrome Canary sürümünde açılması bekleniyor.

Chrome Canary, Play Store’dan herkes tarafından indirilebiliyor. Fakat kararlı bir sürüm olmadığından kaynakları kullanım sırasında birçok hata ile karşılaşmak mümkün. Tüm sekmeleri geri yükle özelliğinin, Android Chrome kararlı sürümüne ne zaman geleceği ise şimdilik belirsiz durumda.

Siz okuyucularımız bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Chrome’un tüm sekmeleri yükle fonksiyonunun Android cihazlara gelmesi kullanışlı olacak mı? Düşüncelerinizi Yorumlar ya da SDN Forum‘da belirtebilirsiniz.

https://shiftdelete.net/google-chrome-tum-sekmeleri-geri-yukle

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir