Google, Gallery Go uygulamasının ismini değiştirdi
 1. Anasayfa
 2. Android

Google, Gallery Go uygulamasının ismini değiştirdi

0

Google, 2019’da giriş seviyesi akıllı telefon ve tabletler için Gallery Go uygulamasını yayınladı. Google Fotoğraflar’ın alternatifi olan uygulama için yeni bir güncelleme yayınlandı.

Google, 2017 yılında Android Go adını verdiği giriş seviyesi cihazlarda akıcı bir şekilde çalışan işletim sistemini duyurdu. Şirket, daha sonra Google Asistan, YouTube, Haritalar ve Gmail gibi uygulamaları da Android Go kullanıcıları için optimize ederek yeni versiyonlarını yayınladı.

9to5Google haberine göre, Google’ın yayınladığı yeni güncellemeyle birlikte Gallery Go uygulamasının ismini değiştirdi. Öte yandan Google, bu yıl YouTube Go uygulamasının fişini çekeceğini duyurdu.

Google, Gallery Go uygulamasının logosunu ve ismini değiştirdi

Kullanıcılar, Gallery Go uygulamasının 1.8.8.436428459 güncellemesiyle birlikte isim değişikliğini görecek. 100 milyondan fazla indirmeye sahip olan uygulama, tüm Android cihazlarda kullanılabilen birkaç Go uygulaması arasında yer alıyor.

10 MB altında boyuta sahip olan Gallery’de Google Fotoğraflar uygulamasında yer alan neredeyse tüm özellikler mevcut. Kullanıcılar, galerilerini otomatik olarak özçekim, doğa, hayvan, video ve film gibi kategorilere otomatik olarak ayırabiliyor.

Siz bu değişiklik hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmında ve SDN Forum‘da paylaşabilirsiniz.

https://shiftdelete.net/google-gallery-go-uygulamasinin-ismini-degistirdi

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir