Google Pixel 7, Pixel 7 Pro ve tabletini tanıttı!
 1. Anasayfa
 2. Akıllı Telefon

Google Pixel 7, Pixel 7 Pro ve tabletini tanıttı!

0

Google 11 ve 12 Mayıs tarihlerinde düzenleyeceği I/O 2022 etkinliğinin ilk gününü tamamladı. Bununla birlikte merakla beklenen yeni işletim sistemi Android 13 tanıtıldı. Fakat etkinlikte beklenmedik bir şekilde önümüzdeki sonbaharda çıkacak Pixel 7 ve Pixel 7 Pro ve tabletini tanıttı.

Google Pixel 7 ve Pixel 7 Pro ortaya çıktı!

Google, tarafından düzenlenen etkinlikte ilk olarak Android 13 işletim sistemine yer verildi. Daha sonra ise piyasaya sürecekleri yeni akıllı telefonu Pixel 6A, kablosuz kulaklığı Pixel Buds ve bir süre önce sızıntıları ortaya çıkan Pixel Watch’u tanıttı.

Fakat beklenmedik bir şekilde önümüzdeki sonbaharda tanıtılması beklenen Pixel 7 ve Pixel 7 Pro’ya dair bir ön gösterim yaptı. Bu sayede yeni cihazların tasarımı ortaya çıktı. Ayrıca işlemci tarafında da bazı gelişmeler paylaşıldı.

Buna ek olarak yine gösterilmesi beklenmeyen Google tablete dair ilk görseller paylaşıldı. Ayrıca önümüzdeki dönemde lansmanı yapılacak olan Pixel serisinin yenilenen Tensör işlemciye sahip olacağı söylendi.

Tanıtılan tüm cihazları göz önüne aldığımız zaman Google’ın Apple’a rakip bir ekosistem oluşturduğunu söyleyebiliriz. Özellikle yeni akıllı saati ve kulaklığı sayesinde önümüzdeki aylarda büyük bir çıkış yakalayabilir.

Haber güncelleniyor…

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi SDN Forum‘da veya yorumlarda bizlerle paylaşmayı unutmayın!

https://shiftdelete.net/google-pixel-7-pixel-7-pro-tablet

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir