1. Anasayfa
 2. Bülten
Trendlerdeki Yazı

GYİAD Yapay Zekâ ve İş Dünyası Zirvesi, Geleceği Yeniden Kurgulamak Temasıyla 6 Mart Tarihinde Düzenlenecek

GYİAD Yapay Zekâ ve İş Dünyası Zirvesi, Geleceği Yeniden Kurgulamak Temasıyla 6 Mart Tarihinde Düzenlenecek
GYİAD Yapay Zekâ ve İş Dünyası Zirvesi, Geleceği Yeniden Kurgulamak Temasıyla 6 Mart Tarihinde Düzenlenecek
0

Sektörün önde gelen liderlerinin konuşmaları ve yeni trendlere dair deneyim paylaşımlarının yaşanacağı GYİAD “Yapa Zekâ ve İş Dünyası Zirvesi’nin açılış konuşmasını GYİAD Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Özer yapacak.

Açılışın ardından etkinlik, Enerjisa Enerji CIO’su Mehmet Fırat‘ın “Geçmişten Geleceğe Üretken Dönüşüm” başlıklı konuşması ile devam edecek. SAP Türkiye Genel Müdürü Uğur Candan‘ın “Yapay Zekâ Gelişimi ve ERP Çözümleri”ni paylaşacağı konuşmasının ardından zirvenin ilk panelinde “Üretken Yapay Zekâ İş Birliği, Üretimin Geleceği” konuları ele alınacak. İstanbul Üniversitesi Bilgisayar ve Bilişim Teknolojileri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Şadi Evren Şeker‘in moderatörlüğünde gerçekleşecek panelin konuşmacıları GYİAD Dijital Çalışma Grubu Eş Başkanları Ali Oğuz, Yakup Aydilek ve Melis Topal olacak.

Programın öğleden sonraki bölümü ise UiPath Türkiye Genel Müdürü Tuğrul Cora‘nın İş Dünyasında Yapay Zekâ ve Robotların Çağı” konulu konuşmasıyla başlayacak. “Yapay Zekânın Etkin Kullanımı ve Etik Sorumluluk” kavramının ele alınacağı günün ikinci panelini ise Deloitte Danışmanlık Hizmetleri Ortağı Elif Düşmez Tek yönetecek. Panelin katılımcıları Enerjisa Enerji Pazarlama ve Regülasyon Direktörü Şebnem Varlı Canan, Fineksus Profesyonel Servisler Direktörü Murat Kurtulmuş ve OpenText Türkiye Genel Müdürü Zafer Akın olacak.

Katılımcıların aynı zamanda networking imkânı da bulabilecekleri zirve, AWS Türkiye Genel Müdürü Burak Aydın‘ın “Yapay Zekâ ve Akıllı İş Çözümleri” ve Microsoft Türkiye Müşteri Deneyiminden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Cavit Yantaç‘ın “Artırılmış İnsanlık ile Müşteri Deneyimi” başlıklı konuşmalarıyla sona erecek.

Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?
Hep beraber teknoloji haber‘da tartışalım.

Reaksiyon Göster
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir