1. Anasayfa
 2. Akıllı Telefon
Trendlerdeki Yazı

Honor Magic 6 Porsche Design tasarımı, resmi olarak paylaşıldı!

Honor Magic 6 Porsche Design tasarımı, resmi olarak paylaşıldı!
Honor Magic 6 Porsche Design tasarımı, resmi olarak paylaşıldı!
0

Honor, rekabetin üst düzeyde olduğu akıllı telefon dünyasında başarılı bir yılı geride bıraktı. Android tarafında dikkat çeken markalardan birisi haline dönüşen şirket, önümüzdeki yılda da ayağını gazdan çekmeyi düşünmüyor. Magic 6 serisiyle ilgili ilk tanıtım videosu yayınlandı.

Honor Magic 6 Porsche Design, kavisli bir ekrana sahip olacak

Seriyle ilgili sızıntılar devam ederken şirketten ilk resmi paylaşım da bugün geldi. Honor, kısa bir süre önce başarılı tasarım şirketi Porsche Design ile ortaklık duyurmuştu. Serideki bir model, bu ortaklığın ürünü olarak sahne alacak.

Magic 6 Porsche Design

Paylaşılan afiş, Honor modelinin tasarımına ilişkin çok fazla detay barındırmıyor. Daha önceki sızıntı bilgiler kavisli bir ekrana sahip olacağını söylüyordu. Görsele baktığımızda artık bundan eminiz. Aynı kaynaklar, 3840Hz PWM karartma sunan kavisli OLED bir panel bilgisini de paylaşmıştı.

Honor Magic 6, bir OV50H sensörüne, bir OV50K sensörüne ve 160 MP periskop lense sahip olacak. OV50H 1/1,3 inçlik bir sensör olduğunun altını çizelim. Söylentiler OV50K’nın ise 1 inç tipi sensör veya 1/1,3 inç sensör olduğuna işaret ediyor.

Honor serisi, ilk olarak iPhone 14 ve iPhone 15 serilerinde uydu üzerinden Acil Yardım özelliği olarak karşımıza çıkan uydu bağlantı desteğine sahip olacak. Geçtiğimiz hafta 3C sertifikasyon sitesinde görülen Magic 6 Pro, 100W hızlı şarj desteği ile gelecek. Standart modeli ise 66W hızlı şarjlı şekilde kalıyor. İki model de 5000 mAh kapasiteli bataryaya sahip.

Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?
Hep beraber teknoloji haber‘da tartışalım.

https://shiftdelete.net/honor-magic-6-porsche-design-tasarimi-resmi-paylasim

Reaksiyon Göster
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir