1. Anasayfa
 2. Akıllı Telefon
Trendlerdeki Yazı

Bu gördüğünüz el çantası değil: Katlanabilir telefon Honor V Purse tanıtıldı!

Bu gördüğünüz el çantası değil: Katlanabilir telefon Honor V Purse tanıtıldı!
Bu gördüğünüz el çantası değil: Katlanabilir telefon Honor V Purse tanıtıldı!
0

Katlanabilir akıllı telefon dünyası, son dönemde oldukça hızlı bir büyüme içinde. Bu alandaki yarışmacılardan Honor, geçtiğimiz ay tanıttığı Honor Magic V2 modelinin küresel lansmanını bugün gerçekleştirdi. Bunun yanı sıra şirket, ilginç bir katlanabilir akıllı telefon konsepti tanıttı.

Honor V Purse, kapalıyken yalnızca 9 mm kalınlığında

Honor, futuristik bir tasarıma sahip katlanabilir bir akıllı telefon konsepti tanıttı. Honor V Purse isimli telefon, el çantası görünümüyle oldukça farklı bir görünüme sahip. Aslında cihaz, el çantası gibi taşınması amacıyla tasarlandı.

Honor V Purse

Honor, katlanabilir akıllı telefonunu modaya uygun, değiştirilebilir olarak tasarladı. Şirket, kayışlar ve zincirleri giyime uygun olarak değiştirilmesine olanak sağlıyor. Şirket, telefonu “fiziksel dijital moda beyanı” etiketiyle tanıttı. Cihazın kayışlarının sürdürülebilir kaynaklı malzemelerden yapıldığı açıklandı.

Öte yandan Honor V Purse, her ne kadar konsept bir telefon da olsa akıllı telefon dünyasının bir kusuru olarak görülen kalınlık konusunu aşmış görünüyor. Şirket, bu alanda en ince telefonları yapmaya devam ediyor. Konsept telefon ise kapalıyken yalnızca 9 mm kalınlığında oluyor.

Honor V Purse

Honor konsept telefonu, dışa doğru katlanabilir şekilde dizayn edildi. Ek olarak tanıtımda 400 bin katlama döngüsüne dayanabilecek bir menteşelerden oluştuğu belirtildi. Cihazın donanımı hakkında ne yazık ki bir bilgi yok. Cihazın tanıtımıyla ilgili de bir detay verilmedi.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşınız.

Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?
Hep beraber teknoloji haber‘da tartışalım.

https://shiftdelete.net/honor-v-purse-konsepti-tanitildi

Reaksiyon Göster
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir