GoT hayranları buraya: House of the Dragon’dan yeni fragman geldi
 1. Anasayfa
 2. Haber

GoT hayranları buraya: House of the Dragon’dan yeni fragman geldi

0

Game of Thrones ve Westeros dünyasının hayranlarının merakla beklediği House of the Dragon için yeni bir fragman paylaşıldı. Game of Thrones’tan birkaç yüzyıl öncesini anlatacak olan Westeros dünyasının yeni yapımı, Targaryen ailesindeki kırılmaları ele alacak.

Westeros dünyasını ve iktidardaki Targaryen ailesini parçalayan iç savaşı anlatacak olan House of the Dragon hakkında merak uyandıran paylaşımlar yapıldı. Yaklaşık iki dakikalık fragman; ejderhalar, ejderha yumurtaları ve politik entrikalar ile GoT hayranlarını hüsrana uğratmayacak gibi görünüyor.

House of the Dragon ne zaman yayınlanacak?

Game of Thrones’tan 200 yıl öncesi bir dönemi anlatacak olan House of the Dragon için meraklı bekleyiş nihayet son buluyor. Game of Thrones son Targaryen’in Demir Taht’ı geri alma mücadelesine odaklanırken, House of the Dragon ise Targaryen’in tahttan indirilmesine yol açan olayları ele alıyor.

SDNShiftdelete.net

İki dakikalık fragmanda önemli detaylar olduğunu belirtmek gerekiyor. Fragmana göre, Kral Viserys I Targaryen (Paddy Considine) ilk doğan kızı Prenses Rhaenyra’yı (Emma D’Arcy) Demir Taht’ın halefi olarak seçiyor.

Dizinin Yardımcı Program Yapımcısı Miguel Sapochnik daha önceki açıklamasında, yeni dizinin sezonlar içerisinde gelişeceğini ve zamanla kendi tonunu ortaya çıkaracağını söylemişti. House of the Dragon’un prömiyeri 21 Ağustos’ta yapılacak.

Dizinin oyuncuları arasında ise Milly Alcock, Eve Best, Emily Carey, Paddy Considine, Olivia Cooke, Ryan Corr, Emma D’Arcy ve Matt Smith gibi isimler yer alıyor. Yeni proje için yayınlanmış posterler ise şu şekilde:

George R.R. Martin’in Ateş ve Kan kitabından uyarlanan dizi, HBO Max tarafından hazırlanacak. Dizinin ortak yaratıcısı ve yürütücü yapımcılığını George R.R. Martin, dizinin baş yapımcılığını ve senaristliğini Ryan Condal, Miguel Sapochnik ve Sara Hess üstleniyor.

Ayrıca dizinin her bölümü için 20 milyon dolardan daha az para harcanacağı ifade edildi (GoT’un son sezonu için bölüm başı 15 milyon dolar harcanmıştı).

Peki siz yeni dizi hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda veya SDN Forum’da paylaşabilirsiniz.

https://shiftdelete.net/house-of-the-dragon-fragman

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir