1. Anasayfa
 2. Haber
Trendlerdeki Yazı

Huawei bir ilke imza atıyor!

Huawei bir ilke imza atıyor!
Huawei bir ilke imza atıyor!
0

Amerikan ambargosuyla mücadele eden Huawei, bu yıl Barcelona’da düzenlenen MWC 2024 etkinliğinde 5.5G ağı için gerekli altyapıyı kurmaya başladıklarını açıkladı. Firmanın üst düzey yöneticilerinden George Gao, 2024 yılı içinde 5.5G teknolojisini aktif duruma getireceklerini söyledi.

New Calling adını verdikleri projeyle birlikte bu teknolojiyi milyonlarca insanın kullanımına sunacaklarını ifade eden Gao, iletişim araçlarının giderek daha hızlı ve pratik bir hizmet sağlayacağını da sözlerine ekledi. İşte tüm detaylar…

Huawei, 5.5G konusunda iddialı!

Ayrıca etkinlikte yeni Multi-modal Communication Function (MCF) özelliğini de tanıtan Huawei, bu özellik sayesinde kullanıcıların arama sırasında çeşitli avatarlar aracılığıyla çok daha kişiselleştirilmiş bir deneyim yaşayacaklarını belirtti. Şirketin başkan yardımcısı Li Peng ise, 5.5G teknolojisinin getireceği dinamizmin iletişim dünyasında her şeyi değiştireceğini ve birçok yeni fırsat yaratabileceğini öne sürdü.

huawei-5.5G-1
Huawei, yeni 5.5G teknolojisiyle çok şeyi değiştirebilir.

5G teknolojisinin özellikle iş dünyasında bir devrim yaptığını söyleyen Peng, 5 yılda 1.5 milyar kullanıcıya ulaşan bu teknolojinin zamanla 5.5G’nin gerisinde kalacağını iddia etti. Eğer bu iddialar gerçek olursa, iletişim ağı sektöründe kartlar yeniden dağıtılabilir. Günün sonunda, tüm bu gelişmelerin kullanıcılara fayda getirmesini umuyoruz.

Nvidia, Huawei’yi gözüne kestirdi!

Nvidia, Huawei’yi gözüne kestirdi!

Son dönemin yükselen şirketlerinden Nvidia, Huawei ile bir rekabete girecek gibi görünüyor. İşte detaylar…

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce Huawei’nin 5.5G stratejisi doğru mu? 5.5G’nin potansiyeline inanıyor musunuz? Yanıtlarınızı aşağıdaki yorumlar kısmından bizimle kolayca paylaşabilirsiniz. Görüşleriniz bizim için çok değerli

5.5GHuaweiHuawei 5.5GMWC2024

Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?
Hep beraber teknoloji haber‘da tartışalım.

https://shiftdelete.net/huawei-5-5g

Reaksiyon Göster
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir