1. Anasayfa
 2. Haber
Trendlerdeki Yazı

Huawei Pocket 2 Tanıtıldı, İşte Özellikleri ve Fiyatı

Huawei Pocket 2 Tanıtıldı, İşte Özellikleri ve Fiyatı
Huawei Pocket 2 Tanıtıldı, İşte Özellikleri ve Fiyatı
0

Huawei, yeni katlanabilir modeli Pocket 2’yi tanıttı. Huawei Pocket 2, kapağında dört kamera bulunan dünyadaki ilk kapaklı katlanabilir cihaz olma özelliğini taşıyor. İç kısımda 6,94 inçlik katlanabilir LTPO OLED ekran bulunurken kamera adasının altında 340 x 340 piksel çözünürlüğe sahip 1,15 inçlik bir dairesel ekran mevcut. Şirket bir süre önce tanıttığı cihazlarındaki yonga setlerini açıklamayı bıraktı, bu yüzden Pocket 2’nin 12 GB RAM ve 256/512/1 TB depolama alanıyla eşleştirilen Kirin 9000S tarafından desteklendiğini varsayabiliriz.

Huawei Pocket 2 KameraAyrıca cihazın daha şık görünümlü ve 16 GB RAM/1 TB depolama kombinasyonuna sahip Pocket 2 Art olarak adlandırılan bir sürümü daha var. Kamera cephesinde başı OIS desteğine sahip 50 megapiksellik bir ana kamera çekiyor. Bu ana kamera beraberinde 12 megapiksellik ultra geniş ve 3x zoom yapabilen 8 megapiksellik telefoto ünitelerini getiriyor.

Huawei Pocket 2 Renk seçenekleriDördüncü ünite ise 2 megapiksellik bir UV sensörü, bu sensör UV yoğunluğunu algılayabilir, yüzünüze güneş koruyucu koruma uygulamanızı önerebilir ve hatta derin güneş lekelerini tespit edebilir. Tüm bu donanıma 66W kablolu ve 40W kablosuz şarjı destekleyen 4520 mAh’lık bir batarya güç veriyor. Son olarak Huawei Pocket 2 modelinin 12/256 GB sürümünün 1040 dolarlık bir fiyat etiketine sahip olduğunu ekleyelim.

Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?
Hep beraber teknoloji haber‘da tartışalım.

Reaksiyon Göster
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir