1. Anasayfa
 2. Haber
Trendlerdeki Yazı

iMessage Sonunda Windows’a Geliyor

iMessage Sonunda Windows’a Geliyor
iMessage Sonunda Windows’a Geliyor
0

Microsoft, bugünden itibaren Phone Link uygulaması aracılığıyla iMessage desteği sunacağını duyurdu. Güncelleme, Windows 11 kullanıcıları için mevcut ve cihaza dokunmadan iPhone’unuz aracılığıyla mesaj göndermenize olanak tanıyor.

Windows Insider kullanıcıları, önemli bir yazılım parçası olarak şubat ayından itibaren bu özelliğe erken erişim sağladı. Ancak Microsoft’a göre, iOS senkronizasyonunun tüm Windows 11 kullanıcılarının kullanımına sunulması Mayıs ortasına kadar sürecek. iOS kullanıyor ve özelliğin gelişine hazırlanmak istiyorsanız Apple App Store’dan Phone Link uygulamasını indirebilirsiniz.

Windows Insider kanalındaysanız, yeni özelliğe zaten erişiminiz var demektir. iPhone’unuzla bağlantı kurmak için öncelikle QR kodu tarayın. Daha sonrasında Bluetooth ayarlarına gidin, bildirimlerin ve telefon aramalarının gelmesi için Windows makinenize tam erişimi etkinleştirin. iOS için Phone Link, iOS 14, Windows 11 ve en son Phone Link yazılım güncellemesiyle çalışıyor. Ancak şu anda iPad OS veya MacOS için mevcut olmadığını belirtelim.

Fotoğraf senkronizasyonuna erişmek istiyorsanız, Microsoft bunun için Windows Fotoğraflar uygulamasıyla yerleşik iCloud entegrasyonunu kullanmanızı öneriyor.

Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?
Hep beraber teknoloji haber‘da tartışalım.

Reaksiyon Göster
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir