Instagram Gizli Hesapları Görme Yöntemleri ve İpuçları
 1. Anasayfa
 2. Haber

Instagram Gizli Hesapları Görme Yöntemleri ve İpuçları

0

Instagram, dünya çapında milyonlarca kullanıcıya sahip olan bir sosyal medya platformu. Gündelik yaşamdan profesyonel hayata kadar birçok farklı kullanım amacına hitap eden uygulama, gizliliği birinci sırada tutuyor. Bu kapsamda hesabınızı gizli hale getirebiliyor ve sadece takipçileriniz görmesini sağlayabiliyorsunuz. Peki Instagram gizli hesapları görme nasıl yapılır, gizli hesap gösteren Instagram uygulamaları var mıdır?

Instagram’da gizli hesaplar nasıl görülür?

Instagram, hesap gizliliğine son derece önem veren bir platform. Bu kapsamda her geçen gün yeni özellikler alan sosyal medya aracı, yıllardır hesapları gizlemeyi mümkün kılıyor. Bu da sadece hesap sahibinin onayladığı takipçilerin hesabı görmesine izin veriyor. Instagram’da gizli hesaplara erişmek için birkaç yöntemi ele alacağız.

Gizli hesabı takip etmeden görmek mümkün mü?

Instagram’da gizli bir hesabı takip etmeden görmek mümkün değildir. Resmi olarak sadece takipçilere açık olan profiller, üçüncü taraf kişiler tarafından görüntülenemez. Bu da görüntülemek istediğiniz hesabı takip etmeniz gerektiği anlamına geliyor.

Sahte hesap oluşturun ama…

Fotoğraflarını, Hikayelerini veya Reels’lerini izlemek istediğiniz bir hesabı görüntülemek için takip etmek zorunda olduğunuzu belirtelim. Bu kapsamda -eğer kendi hesabınızla takip etmek istemiyorsanız- sahte bir profil oluşturabilirsiniz.

Ancak gerçek bir kişinin adına açılacak sahte hesapların suç teşkil ettiğinin altını çizmek gerekiyor. Bu da oluşturacağınız hesabın sizi tehlikeye atabileceği anlamına geliyor. Bu yüzden hesabın herhangi gerçek bir kişiyle bağlantısı olmaması gerekiyor.

Gizli Hesap Gösteren Instagram

Gizli hesap gösteren Instagram uygulamaları

Resmi yollardan gizli hesabı görüntülemenin mümkün olmadığını aktardık. Ancak Instagram’ın Android ve web sürümleri için tasarlanmış bazı modlu uygulamalar bulunmakta. Bu uygulamalar aracılığıyla platforma üçüncü taraf hesaplar üzerinden erişebilir ve profilleri görüntüleyebilirsiniz.

Fakat bu uygulamaların hem paralı olduğunu hem de verilerinizi tehlikeye attığını unutmamak gerekiyor. Instagram hesabınızı ele geçirerek birçok bilginizi de çalabileceğini göz ardı etmemek lazım. Bu yüzden sahte Instagram uygulamalarını kullanmanızı önermiyoruz.

Peki siz bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?
Hep beraber teknoloji haber‘da tartışalım.

https://shiftdelete.net/instagram-gizli-hesaplari-gorme

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir