Instagram kullanıcıları dikkat: Elon Musk sizi stalklıyor olabilir!
 1. Anasayfa
 2. Haber

Instagram kullanıcıları dikkat: Elon Musk sizi stalklıyor olabilir!

0

Elon Musk ile Twitter arasındaki belirsizlik sürüyor. İş insanı, bir süre önce platformun sahte ve spam hesaplarla ilgili yaptığı açıklamanın ardından satın alma işlemlerini askıya aldı. Söz konusu veriler doğrulana kadar hiçbir şey yapmayacağını dile getiren Musk, şimdiye dek kararından geri adım atmadı.

Şu sıralar 2016’da bir SpaceX çalışanını taciz ettiği iddiasıyla gündemden düşmeyen Elon Musk, şimdi de Twitter’dan yaptığı paylaşımda gizli bir sosyal medya hesabının olduğunu dile getirdi. Peki iş insanı neden böyle bir hesaba ihtiyaç duyuyor?

Elon Musk: Gizli bir Instagram hesabım var

Elon Musk, sosyal medyada bir hayli aktif. Hatta bugüne dek kripto para başta olmak üzere çeşitli alanlarla ilgili yaptığı ilginç paylaşımlarıyla dikkatleri üzerine çekti. Ancak günümüzde bu paylaşımların aksine sosyal medya platformu Twitter’ı satın alıp almayacağıyla gündemde.

İş insanı, Twitter’da 2018’den bu yana Pranay Pathole adlı bir kullanıcıyla sürekli bir etkileşim içerisinde. Bu nedenle insanlar, söz konusu hesabın Musk tarafından yönetildiği iddialarını ortaya atmaya başladı. Hatta iki kullanıcının sohbet ve retweet sayılarının normalin bir hayli üzerinde olması da söylentileri doğrular nitelikteydi.

Hindistanlı bir mühendis olduğu öğrenilen Pranay Pathole, geçtiğimiz saatlerde yaptığı paylaşımla Elon Musk’ın bunca işin arasında hesabını yönettiği iddialarını net bir dille yalanladı. Musk, bu paylaşıma çok geçmeden yanıt verdi ve kafalardaki soru işaretleri biraz daha artırdı.

Elon Musk, Pathole’nin açıklamasını doğruladı ve ilginç bir şekilde kendisinin gizli bir Instagram hesabı olduğunu söyledi. Bu hesabı neden kullandığı konusunda ise herhangi bir açıklama yapmayan iş insanı arkadaşlarımdan gelen linklere tıklıyorum demekle yetindi.

Musk’ın gizli bir Instagram hesabı kullanmasının ana nedeni muhtemelen güvenlik. Zira günümüzde sahte bağlantılarla çalınan sosyal medya hesaplarının sayısı bir hayli fazla. Öte yandan sürekli göz önünde olması nedeniyle sosyal medyada daha rahat dolanmak için de böyle bir karar almış olabilir.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce Musk’ın gizli bir Instagram hesabı kullanmasının ana nedeni ne? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın.

https://shiftdelete.net/instagram-kullanicilari-dikkat-elon-musk-gizli-bir-hesapla-karsiniza-cikabilir

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir