1. Anasayfa
 2. Haber
Trendlerdeki Yazı

iPhone 15 Ultra Titanyum Kasa İle Gelebilir

iPhone 15 Ultra Titanyum Kasa İle Gelebilir
iPhone 15 Ultra Titanyum Kasa İle Gelebilir
0

iPhone 14 Pro serisi daha yakın zamanda piyasaya çıkmışken iPhone 15 Pro serisi için iddialar art arda sıralanmaya devam ediyor. Şimdi ise iPhone 15 Ultra modelinin titanyum bir kasa ile kullanıcıların karşısına çıkacağı ileri sürülmüş durumda.

İlk olarak LeaksApplePro adlı hesabın ortaya attığı iddia Bloomberg’den Mark Gurman tarafından da onaylandı. Bu arada Gurman, Apple’ın iPhone 15 Pro ve Pro Max arasında daha büyük bir boşluk yaratacağına inandığını ve aynı zamanda potansiyel yeni Ultra markalaşmayı da kabul ettiğini yineliyor.

Çelikten 4 kat daha güçlü olan titanyumun paslanmaz çelik için kilogram başına 35-50 dolar arasında daha pahalı olduğunu belirtmek gerekiyor. Bu devasa farka rağmen Apple’ın titanyum bir iPhone piyasaya sürmesi cihazın oldukça yüksek bir fiyata gelebilmesi ihtimalini de doğuruyor.

Diğer taraftan iPhone 15 modellerinin 3 nm fabrikasyon süreci ile üretileceği, Lightning yerne USB-C bağlantı noktasına sahip olacağı ve gelişmiş bir sefle kamerası ile ile gelebileceği de diğer söylentiler arasında.

Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?
Hep beraber teknoloji haber‘da tartışalım.

Reaksiyon Göster
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir