1. Anasayfa
 2. Haber
Trendlerdeki Yazı

Katlanabilen MacBook için çıkış tarihi belli oldu!

Katlanabilen MacBook için çıkış tarihi belli oldu!
Katlanabilen MacBook için çıkış tarihi belli oldu!
0

Katlanabilen cihazların popülerliği her geçen gün artıyor. Tabi markalar bu duruma kayıtsız kalamıyor ve Apple’da katlanabilen cihazlar üzerinde çalışmaya başladığını bildirdi. Bugün ortaya çıkan bazı bilgilerse bize katlanabilen MacBook için çıkış tarihi verdi diyebiliriz. İşte konuyla ilgili detaylar…

Katlanabilen MacBook için tarih verildi! İşte detaylar…

Katlanabilen MacBook en çok merak edilen ürünler arasında. Birçok Apple kullanıcısı yeni bir MacBook satın almadan önce “acaba katlanabilen MacBook modelini mi beklesem” gibi düşünceler içerisine giriyor. Peki katlanabilen MacBook modeli ne zaman piyasaya sürülecek? Konuyla ilgili analistler hangi tahminlerde bulunuyor?

katlanabilen macbook

Apple’ın bir süredir katlanabilen cihazlar üzerinde çalıştığı zaten biliniyordu. Katlanabilen iPhone modelinin ardından ortaya katlanabilen bir modelin geliştirildiği iddiası da atıldı. Konuyla ilgili “kesin” bir delil yok. Ancak Apple’ın yaptığı çalışmalar ve ortaya atılan belgelere göre konuştuğumuza kesin çalışılıyor diyebiliriz.

Ünlü analist Ming-Chi Kuo bugün konuyla ilgili önemli bir paylaşım yaptı. Twitter (X) üzerinden yaptığı paylaşımında “Uzun zamandır Apple’ın katlanabilir iPhone veya iPad’i 2025’te mi yoksa 2026’da mı seri üretmeyi planladığına dair birçok soru aldım. Son anketim şu anda Apple’ın net bir geliştirme planına sahip tek katlanabilir ürününün 20,3 inç MacBook olduğunu gösteriyor. 2027’de seri üretime geçmesi bekleniyor” ifadelerine yer verdi.

İlgili paylaşıma bakıldığında Apple, 20,3 inç boyutlarında dev ekrana sahip bir katlanabilir MacBook modeli üzerinde çalıştığını görüyoruz. Cihaz yapılan tahminlere göre 2027 yılında piyasaya sürülecek. Peki siz bu konuyla ilgili ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar bölümünde belirtmeyi unutmayın…

Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?
Hep beraber teknoloji haber‘da tartışalım.

https://shiftdelete.net/katlanabilen-macbook-icin-cikis-tarihi-belli-oldu

Reaksiyon Göster
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir