1. Anasayfa
 2. Haber
Trendlerdeki Yazı

MacBook almanın en kolay yolu!

MacBook almanın en kolay yolu!
MacBook almanın en kolay yolu!
0

Gürgençler, Mac’e geçmeyi düşünenler için özel bir program sunuyor: Mac Switchers. Bu program sayesinde eski dizüstü bilgisayarınızı getirip yepyeni bir Mac’e avantajlı fırsatlarla sahip olabilirsiniz. Peki nasıl? İşte MacBook almanın en kolay yolu!

MacBook almanın en kolay yolu!

SDNShiftdelete.net

Mac Switchers kampanyasına göz atmak için buraya tıklayın

Kampanya kapsamında, belirli dizüstü bilgisayar modellerinde geçerli olan eski cihazınızı getirerek uygun bir değerlendirme sonucunda yeni bir Mac satın alırken ek indirimlerden faydalanabilirsiniz.

Kampanya koşulları arasında, getirilen ürünlerin belirli bir çalışma durumunda olması ve ürünün hasarlı/hasarsız olmasının geri alım fiyatlarını etkileyeceği yer alıyor. Ayrıca, fiyatların Türkiye’ye distribütör kanalıyla gelen cihazlar için geçerli olduğu ve kampanyanın sadece Gürgençler Apple Premium Reseller satış noktalarında ve gurgencler.com.tr’de geçerli.

Mac Switchers programından faydalanmak için, eski dizüstü bilgisayarınızı Gürgençler mağazalarına veya gurgencler.com.tr’ye getirmeniz gerekiyor. Burada uzman bir ekip tarafından bilgisayarınızın değerlendirmesi yapılacak ve sonucuna göre yeni Mac’inize indirim kazanacaksınız. İndirimler arasında, eski Mac’iniz için 5.000 TL ek indirim ve eski dizüstü bilgisayarınız için 3.000 TL ek indirim bulunuyor.

Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?
Hep beraber teknoloji haber‘da tartışalım.

https://shiftdelete.net/macbook-almanin-en-kolay-yolu

Reaksiyon Göster
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir