1. Anasayfa
 2. Haber
Trendlerdeki Yazı

macOS Ventura 13.4’ün üçüncü beta sürümü yayımlandı!

macOS Ventura 13.4’ün üçüncü beta sürümü yayımlandı!
macOS Ventura 13.4’ün üçüncü beta sürümü yayımlandı!
0

Apple, bugün macOS Ventura 13.4‘ün üçüncü beta sürümünü test programındaki kullanıcılara dağıttı. Dağıtımı sağlanan yeni sürümle beraber lansman öncesi son geri bildirimleri almayı amaçlayan Apple, 13.4’ün lansmanını kısa bir süre sonra gerçekleştirecek.

Geliştiricilerden sonra kullanıcıların deneyimine sunuldu

Yayımlanan sürüm, dün itibariyle geliştiricilerin erişimine açılmıştı. Bugün ise beta programına katılan tüm test kullanıcılarıyla paylaşıldı. Final sürümünün dağıtımından önce paylaşılan son test sürümü olması sebebiyle yeni sürümün izlerini büyük oranda taşıdığı görülüyor.

macOS Ventura

Yapılan değerlendirmelerde, güncellemeyle beraber performans iyileştirmeleri yapıldığı ve birtakım hataların giderildiği görülüyor. Büyük oranda arka planda yapılan çalışmaları kapsayan bir sürüm olduğundan yapıya nelerin dahil edildiği henüz net bir şekilde açıklanmadı.

Güncelleme vakti: Steam eski macOS sürümlerinin fişini çekiyor!

Güncelleme vakti: Steam eski macOS sürümlerinin fişini çekiyor!

Steam, 1 Eylül 2023’ten itibaren macOS 10.11 (“El Capitan”) ve 10.12 (“Sierra”) sürümlerini desteklemeyi bırakacağını duyurdu.

macOS Ventura 13.4’ün üçüncü beta sürümünü deneyimlemek için Apple’ın resmi web sitesi üzerinden beta programına dahil olabilirsiniz. Herkese açık olan bu program dahilinde yayımlanan son güncellemeri ilk deneyimleyen kullanıcılar olabilir, geri bildirimlerinizle macOS güncellemelerine yön verebilirsiniz.

Ventura 13.4’ün final sürümünün, mayıs ayı içerisinde iOS 16.5, iPadOS 16.5, tvOS 16.5 ve watchOS 9.5 ile birlikte tanıtılması bekleniyor. Gelişmeleri aktarıyor olacağız.

ApplemacmacosmacOS Ventura

Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?
Hep beraber teknoloji haber‘da tartışalım.

https://shiftdelete.net/macos-ventura-ucuncu-beta-surumu-yayimlandi

Reaksiyon Göster
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir