1. Anasayfa
 2. Haber
Trendlerdeki Yazı

Marvel 1943: Rise of Hydra fragmanı yayınlandı! İşte çıkış tarihi

Marvel 1943: Rise of Hydra fragmanı yayınlandı! İşte çıkış tarihi
Marvel 1943: Rise of Hydra fragmanı yayınlandı! İşte çıkış tarihi
0

Skydance New Media ve Marvel işbirliğiyle geliştirilen Marvel 1943: Rise of Hydra’ya dair yeni bir hikaye fragmanı paylaşıldı. Ödüllü yazar ve yönetmen Amy Hennig liderliğindeki Skydance New Media ve Marvel Games, yaklaşan aksiyon-macera oyunuyla ilgili yeni detayları paylaştılar.

2025’te çıkacak olan Marvel 1943: Rise of Hydra fragmanı:

Fragman, oyuncuları II. Dünya Savaşı döneminde geçen bir hikayeye götürüyor ve farklı noktalarda oynanabilen dört kahramanın maceralarını öne çıkarıyor.

SDNShiftdelete.net

Oyunun hikayesi, oyunculara dört ana karakteri kontrol etme fırsatı sunuyor: genç Steve Rogers, yani Kaptan Amerika, Kral T’Challa’nın dedesi ve II. Dünya Savaşı döneminin Kara Panter’i olan Azzuri, ABD askeri ve Howling Commandos üyesi Gabriel Jones, ve işgal altındaki Paris’te görev yapan Wakandalı bir casus olan Nanali. Her bir karakterin benzersiz yetenekleri, oyunculara farklı deneyimler sunacak.

Yeni hikaye fragmanı, 20 Mart 2024 tarihinde Epic Games’in State of Unreal etkinliğinde paylaşıldı. Skydance New Media ve Epic Games’in Unreal Engine 5.4’ünün güncel özelliklerini kullanarak, Marvel 1943: Rise of Hydra’nın görsel olarak etkileyici bir deneyim sunması hedefleniyor. Fragman ayrıca, Kaptan Amerika ve Kara Panter arasında geçen önemli bir sahneyi de içeriyor.

Ubisoft, yapay zeka NPC diyaloglarını tanıttı! Beğenen olmadı

Ubisoft, yapay zeka NPC diyaloglarını tanıttı! Beğenen olmadı

Ubisoft’un yapay zeka ile üretilen NPC diyaloglarına olan ilk girişimi, oyuncular ve eleştirmenler tarafından pek olumlu karşılanmadı.

Oyunun 2025 yılında piyasaya sürülmesi bekleniyor. Siz ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

marvel 1943: rise of hydraoyun

Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?
Hep beraber teknoloji haber‘da tartışalım.

https://shiftdelete.net/marvel-1943-rise-of-hydra-fragmani-cikis-tarihi

Reaksiyon Göster
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir