1. Anasayfa
 2. Haber
Trendlerdeki Yazı

Mcdodo fuara davet ediyor! Yüzde 15 indirim

Mcdodo fuara davet ediyor! Yüzde 15 indirim
Mcdodo fuara davet ediyor! Yüzde 15 indirim
0

2013 yılından bu yana sektörde hızlı bir yükseliş gösteren Mcdodo, günlük pratik kullanım ihtiyaçlarına göre ürettiği şarj kabloları, powerbank’ler ve kablosuz şarj cihazlarıyla kısa süre içinde sektörün öncü markası haline geldi.

Sunduğu ürünlerde kullandığı malzemenin kalitesine, tasarımının özgünlüğüne ve ürünlerin işlevsel oluşuna önem veren Mcdodo, Türkiye’deki hızlı büyümesini de sürdürüyor.

Mcdodo şarj standı inceleme!

Mcdodo şarj standı inceleme!

Mcdodo’nun 4’ü 1 arada çok fonksiyonlu masaüstü kablosuz şarj cihazını inceledik. Mcdodo şarj standı ne sunuyor?

Mcdodo ürünlerinde fuar boyunca yüzde 15 indirim

LED ışıklı hızlı şarj kabloları, hızlı  GaN şarjlar, bluetooth kulaklıklar, USB-C hub’lar (çoklayıcı), MagSafe şarj standı, MagSafe powerbank şarj gibi farklı kategorilerde yaklaşık 750 çeşit ürünü, yüksek tasarım ve malzeme kalitesinin yanı sıra fiyat/performans dengesiyle sunan Mcdodo, Türkiye pazarındaki iddiasını bir sonraki aşamaya taşıyarak franchise vermeye başlıyor.

mcdodo aksesuar

Farklı teknoloji platformlarında meraklılarıyla buluşan marka, bu kez de 27-30 Ekim tarihleri arasında İstanbul Yenikapı Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’nde düzenlenecek olan Bayim Olur musun?’da 750’ye yakın yenilikçi ürünü standında ziyaretçiler ve franchise adaylarıyla buluşturacak. 

Dünyanın en hızlı şarj adaptörleri, MagSafe şarj standları ve powerbank’ler, en hızlı şarj kabloları, son teknoloji bluetooth kulaklıklar gibi pek çok ürünü ziyaretçilerin beğenisine sunacak olan Mcdodo, Bayim Olur musun? Fuarı ziyaretçilerine çok özel bir sürpriz yapacak. 

27-30 Ekim tarihleri boyunca Mcdodo standına gelecek herkese, Mcdodo ürünleri yüzde 15 indirimli olacak satışa sunulacak.

iPhone 14 aksesuarları ilk kez Bayim Olur musun?’da!

iPhone 14 serisi için özel tasarlanan aksesuarlarıyla, yüzleri güldürecek olan Mcdodo; MagSafe Wireless Charger, 3 in 1 Wireless Şarj Standı, yüksek hızlı GaN Şarj Adaptörleri ve Akıllı Araç Kitleriyle; iPhone 14 serisi kullanıcılarına şarj konusunda iyi bir deneyim vadediyor.

Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?
Hep beraber teknoloji haber‘da tartışalım.

https://shiftdelete.net/mcdodo-fuara-davet-ediyor-yuzde-15-indirim

Reaksiyon Göster
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir