Microsoft Copilot Genel Kullanıma Sunuldu
 1. Anasayfa
 2. Haber

Microsoft Copilot Genel Kullanıma Sunuldu

0

Microsoft, Şubat ayı başında Bing Chat olarak bilinen üretken yapay zeka tabanlı sohbet robotunu genel bir ön izleme olarak piyasaya sürdü. Kasım ayında ise Microsoft, Bing Chat Enterprise ile birlikte Bing Chat’in adının da Microsoft’un diğer üretken yapay zeka hizmetlerine verilen isim olan Copilot olarak değiştirileceğini duyurdu. Şimdi ise şirket, Microsoft Copilot‘un genel ön izleme aşamasından çıktığını ve artık genel kullanıma sunulduğunu açıkladı.

Microsoft şunları belirtti: “Copilot’un artık genel kullanıma sunulmasıyla kuruluşlar ve kullanıcılar, onu günlük iş akışlarının bir parçası olarak benimsediklerinde daha da güvende hissedebilirler. Ticari veri korumasına sahip Copilot, diğer Microsoft ticari çevrimiçi hizmetleriyle uyum sağlamak amacıyla artık Çevrimiçi Hizmetlere ilişkin Evrensel Ticari Lisans Koşulları tarafından desteklenmektedir. Bu şartlar, müşterilerin telif hakkı iddiaları konusunda endişelenmeden Microsoft’un Copilot hizmetlerinden yararlanmasına olanak tanıyan Microsoft’un Müşteri Telif Hakkı Taahhüdünü (CCC) içerir.”

Copilot artık şirketin Microsoft 365 ticari ve eğitim planlarına abone olan kişiler ve işletmeler için hiçbir ek ücret olmaksızın ticari veri korumasıyla sunuluyor. Microsoft, gelecekte Entra ID kullanıcılarının çoğuna ticari veri koruma özelliğine sahip Copilot desteğini eklemeyi planlıyor.

Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?
Hep beraber teknoloji haber‘da tartışalım.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir